Гаваї домовласників страхування – кроки, щоб величезні знижки

Хотіли б ви, щоб знизити страховий тариф вашого Гаваях власник будинку? Якщо так, то пошук зупиняється тут, як ця стаття буде пояснити кроки, щоб взяти і показати все, що потрібно, щоб отримати найдешевший тариф. Я дам вам кілька безпомилкових рекомендації, які будуть мати значення. Крім того, поради я буду обговорювати не змусить вас знизити охоплення все в ім’я залучення знижки. Ось поради …
1. Ви заощадите, якщо ви отримаєте всі ваші політики з того ж страховика. Страхові компанії надають знижки (багатоканальний політика знижок) для страхувальників, які придбали кілька політик від них. Навіть якщо ви будете отримувати знижки на купівлю кількох політик з того ж страховика, ви можете зробити більше, купуючи кожен з вашої політики з різних страховиків.
2. Чим більше ви зміцните ваш будинок, щоб протистояти небезпекам більш доступними ваші ставки будуть. Наступні Також рекомендується після прийняття кроків від вогню і злому були в залежності від ви проживаєте …
. Буря віконниці додасть вашому будинку кращий захист від пошкодження вітром.
б. Люди, які живуть в районах, схильних сильним вітрам буде будуть краще захищені, якщо вони використовують важкий покрівельний матеріал. Я вже не кажу, що це дозволяє знизити їх ставки.
C. Якщо ви живете в стані, коли землетрусу, швидше за все, ви отримаєте знижку, якщо ваш будинок модернізовані для захисту від землетрусів.
D. Різати сухі кінцівки на деревах на вашу власність знизить ймовірність філія падає і уникнути травм і / або пошкодження.
é. Ви також будете робити добре, якщо Ви прищеплюєте свої дерева на безпечній відстані від ваших структур з очевидних причин. Ви зіткнетеся з більш високим ризиком філія падає і пошкодивши дах. Залежно від типу покрівельного матеріалу ви використовуєте, це також може знизити його міцність.
Якщо ви зацікавлені в інших способів зробити ваш будинок дійсно аварійностойкіх, проконсультуйтеся з вашим агентом.
Важливо також, щоб перевірити, якщо знижки ви отримаєте виправдовує вартість використання рад. Ви будете витрачати набагато менше по страхуванню вашого Гаваях домовласника, якщо ви працюєте з ними.
3. Переконайтеся, що ви не робите помилку, не віднімаючи значення землю від вартості будинку при зверненні за страховий поліс домовласника Гаваях. Велика кількість людей платити набагато більше, ніж варто було б зі страхування своєї Гаваях домовласників, тому що вони роблять цю помилку. Ви зробили ту ж помилку, якщо ви застрахували своє життя будинок за ціною ви купили його, не перевіряючи вартість землі він побудований на і віднімаючи його.
Якщо ви зробили таку помилку, необхідно переглянути свій Гаваях власник будинку страхове покриття і пройти через це знову з вашим агентом. Відніміть вартість вашої землі і використовувати тільки вартість вашого будинку і його вмісту.
З такою відгук вам зменшити ваші премії значно і досі адекватного страхового покриття будинку. Завжди пам’ятайте, що страхування землі ваш будинок стоїть на реальній марною тратою грошей, оскільки він не робить вам ніякої користі.
4. Якщо вам зміцнити вашу дах ви отримаєте премій нижньої Гаваях домовласників страхування. Візьміть серйозну увагу на це, якщо ви живете на Сході, де сильні вітри є більш поширеними. Якщо ви хочете отримати пораду про те, як зміцнити вашу дах і користуватися знижками для цього, попросіть вашого агента. Один простий крок, щоб прийняти це, щоб додати вагомі черепиці.
5. Ви можете витрачати набагато більше, якщо у вас є страховий поліс домовласника уряду. Стихійні лиха в певних областях зробив це дуже важко для людей, щоб отримати покриття страхування житла. Тоді це була просто політика уряду, яка була доступна для них. Але ситуація змінилася в деяких областях, як деякі приватні страхові компанії витримали його і розробили спосіб дати страхування в такі місця.
Залежно від вашого місця розташування, однак, ви не могли досі немає кращого вибору, окрім як використовувати державне страхування домовласників. Але для людей, площі яких в даний час обслуговуються приватними страховиками, ви можете розраховувати на оплату премій дешевше, ніж при роботі з державними установами.
6. Найбільш важливим кроком до величезної економії в домашньому страхування Порівняння Покупки – Це якщо ви робите це правильно. Ви можете отримувати котирування, які будуть мати діапазон, який перевищує $ 1000. Ви легко можете зберегти, що багато чого просто збирається з найнижчим цитати. Це повинно застосовуватися, якщо ви відразу після найнижчою ціною. Притому, якщо ви після краще значення для співвідношенням ціна тоді вам доведеться дивитися на деталі з найнижчих котирування. Різними страховиками можуть мати коригування на подібну політику. Це гарна ідея, щоб попросити агента, що включено, а що виключити.