В результаті мого повного врегулювання втрати включають зниження вартості

Чи існує у вашій загальної врегулювання збитків збиток, включають зниження вартості? Ні! Я думаю, що більшість людей отримують це, але я отримую це питання весь час, так що я пишу цю статтю, в спробі пояснити, чому правильно повного врегулювання втрати не включає в себе зниження вартості.

1. Визначимо зниження вартості: Це втрата в перепродаж значення транспортних засобів після того, як була в аварії, а потім відремонтувати.

2. Визначимо повну втрату: Це відбувається, коли страхова компанія вирішує, що вони не збираються ремонтувати ваш автомобіль.

Є кілька речей, щоб зрозуміти, коли ви маєте справу з автомобільною претензії. По-перше, страхова компанія намагається вийти на якомога дешевше. Якщо ви рвати і метати на самому початку вашої заяви про зниження вартості та оренди і таким чином, ви будете мати набагато більш високу ймовірність того, що ваш автомобіль буде визнано повною втратою. Далі, не думаю, що страховий регулятор не може змінити свою думку. Якщо вони спочатку сказати вам, що ваш автомобіль ремонту, а потім після того, як дивитися на це трохи краще, вони вирішать, що це повна втрата, існує не так багато ви можете з цим зробити. По-третє, не вірять нікому, що говорить, що є закон про сумарних втрат. Я ліцензований регулятора і були обробки претензій протягом майже 15 років, і я тут, щоб сказати вам, що немає ніякого закону про сумарних втрат. Існує закон про те, коли транспортний засіб назва має бути позначено як на автомобіль, так що, можливо люди називають цей закон загальний закон втрати, але майте на увазі, страхова компанія може оголосити ваш автомобіль повної втрати в будь-який час до ремонту завершується, і якщо вони сміливі, навіть після того, ремонти зроблені, але це стає трохи липким і, як правило, привести до судового процесу.

Таким чином, повна втрата є привабливим для страхових регуляторів, особливо якщо вони мають справу з «важкими» клієнтами. Коли транспортний засіб цілому, в більшості держав, страхова компанія не повинна платити за оренду більше, так що є один великий витрата уникати. Крім того, якщо вони платять вам за справедливу ринкову вартість вашого автомобіля, перш ніж він був зруйнований, то вони зроблені з претензією. Вони заплатили за вашу втрату, і все готово. Якщо ви не згодні зі значенням вони призводять вас, вона займає трохи знань, щоб змусити їх вести переговори дуже багато. Звичайно, можна сперечатися і сперечатися і вони можуть переміщатися на пропозиції трохи, щоб ви зі свого волосся, але це не буде суттєвої різниці. Вам доведеться найняти експерта для дійсно сперечатися, і з мого досвіду, люди наймають експертів в неправильній ситуації. Ви повинні розуміти, що значення страхова компанія буде платити Вам засноване на скільки ви могли б отримати для свого транспортного засобу на “приватний” ринку. Ви не є дилером, ви не можете отримати роздрібну ціну для вашого автомобіля. Ви, швидше за все не пропонують фінансування, не може дати “сертифікованих” старий автомобіль марки, не роби 25 пункт технічного огляду і не мають величезні витрати маркетингу. Значення, яке ви заплатили за свій автомобіль, або вартість інших автомобілів сидять навколо на багато дилера не те, що приватний вартості вашого автомобіля. Майте це на увазі. Якщо ви не згодні на $ 1500 або менше, страхова компанія, ймовірно, праві щодо вартості вашого автомобіля, і ви повинні відмовитися від боротьби. Єдиний раз, коли зниження вартості, якщо Ваш автомобіль знаходиться в ремонті. Якщо ви маєте справу з чужою страхової компанії з ремонту Вашого автомобіля, і вам не доведеться драндулет, то ви повинні досліджувати зниження вартості. Якщо ви маєте справу з вашої власної страхової компанії, ви все одно маєте право отримати зниження вартості, але я хотів би запропонувати вам отримати експерта, щоб дати вам кілька порад про те, чи дійсно ви можете успішно відновити зниження вартості проти свого носія. Багато політиків просто виключає, що тип покриття. Це питання договірного права проти деліктного права, і я не знаю, як поставити його в будь-якому простіше кажучи.

На закінчення, в загальній складності втрати ніколи не зменшилося значення. Це втрата, тому немає більше нерухомості більш доступним для мати значення зменшуватися, отримати його? Якщо Ви ремонту автомобіля, то так, це, швидше за все, страждають деякі зниження вартості, а в тому, ви можете отримати він заснований на договірному праві і деліктного права і варіюється в залежності від держави, в якому стався нещасний випадок. Я сподіваюся, це допоможе очистити його для вас!

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!