В результаті мого бізнесу вимагають магазин, ресторан або страхового відшкодування

Тип страхового поліса вам потрібно буде змінюватись в залежності від типу бізнесу ви володіти і управляти. Ви можете вибрати, щоб найняти страхового агента, щоб допомогти вам просіяти через колосальні курган деталей і технічні формулювання, щоб допомогти вибрати найбільш підходящий вид страхування, щоб забезпечити свій бізнес з достатнє охоплення. Майте на увазі, що залежно від методу компенсації для таких страхових агентів, вони не можуть бути в змозі запропонувати політику, яка, як за конкурентоспроможними цінами, як ніби ви йдете безпосередньо через страхову компанію. Однак, користуючись послугами виділеного страховий агент може заощадити значну кількість часу і кращого розуміння продуктів, доступних для вас.

Обидва ресторани страхування та комерційного страхування магазин зазвичай включають чотири основних елементи принципу кришку. Будинки й зміст страхування захистити свій бізнес від таких проблем, включаючи, але не обмежуючись, втрати від пожежі, повені, урагану і збиток від злому в тому числі крадіжку грошей, інвентар, або обладнання, або пошкодження, такі як втрата морозильник вміст або втрати чи пошкодження товару під час перевезення. Маршрути громадського відповідальності захистить вас від претензій з боку третіх сторін травм або інших ушкоджень у той час як на вашу власність, а також з страхування відповідальності роботодавця працівник повинен бути заподіяна шкода в той час як на вашу власність. Нарешті, охоплення тимчасового припинення діяльності часто забезпечують захист від ряду змінних, таких як втрата доходу у зв’язку з пошкодженням пожежа чи повінь, втрату доходу через електричних неполадок, потемніння в очах, або витік газу, відмова в доступі, що підлягає реєстрації хворобою або смертю, паразитів та боротьби з шкідниками і так далі.

Складніше політики розуміють, що страховий професійної відповідальності. На перший погляд, страхування професійної відповідальності політика може виявитися важким концепцією для сприйняття, але як тільки принципи його цілі визначені, стає набагато простіше для розуміння. Є, однак, значно велику кількість варіацій доступні в кронштейні страхових професійної відповідальності. Читайте нашої політикою ретельно, щоб гарантувати вам відомо про межах охоплення політики пропонує вам. Деякі політики страхового відшкодування буде також охоплювати претензії за брехню і наклеп, але часто цього будуть потрібні різні види страхування професійної відповідальності, яка охоплюватиме «будь-який цивільно-правової відповідальності”, а також порушення умов контракту.

Страховий поліс, який повинен прагнути охороняти власника бізнесу і працівників цього бізнесу у разі виникнення претензії на основі бізнес-недбалість, недбалість чи може це бути актом, помилки або упущення. Відшкодування страхових полісів може змінюватись в залежності від, наприклад, таких як зловживання службовим становищем костюми, або інші ситуації, коли професійний вважається зробили прорахунок. Така політика страхування професійної відповідальності часто купуються в індустріях полів бухгалтерські та інші фінанси, часто на вимогу. Відкладені компенсації політики страхування є поширеним засобом директорів компанії, щоб захистити гроші, належні з допомогою майбутні платежі, відкладені компенсації страхового відшкодування інший тип політику, при якій власники бізнесу можуть захистити гроші, що належать їм у майбутньому, а також пропонує страхування, якщо компанія завдяки банкрутом.

Інший приклад страхового відшкодування буде, коли хтось між планів медичного страхування. Медичного страхування відшкодування політика буде захищати застраховані від деяких видатків, хоча не всі з них.

Якщо бізнес ви володіти і управляти передбачає продаж поради, навички або знання, то ви можете вимагати страхового відшкодування, щоб захистити вас від можливості помилки відбуваються. Знайте, що гарантії, зроблені вашими бізнес, будь то прямо або побічно, може вплинути на дії вашої політики страхового відшкодування, в частині гарантування конкретного результату.

Що так багато варіантів доступні для власників бізнесу, купівлю страхового покриття, варто час, щоб робити домашнє завдання і оцінки бізнес-вимог. Важливо знати, чи є страхова ресторан або комерційної страховий поліс магазині ви плануєте купити включає достатнє страхове відшкодування для ваших потреб.