Вісконсін ставки автострахування

Світ завжди складне місце. Що має бути просто, виявляється важко. Що має бути очевидно, виявляється неясним. Логіка підказує нам, що коли закон говорить, що всі повинні щось купити, це має зробити для більшого ринку. Коли ринок більше, ціни повинні падати. У разі страхування, це має бути ще більш вірно. Весь сенс у тому, що страхова ви збираєте групу людей разом і розділити вартість ризиків між ними. Чим більше людей в групі, тим менше вартість кожної акції. Крім нього ніколи не працює, як ви очікуєте. Коли справа доходить до капіталізм і мотив прибутку, логіка програє корпорацій і їх необхідності платити дивіденди своїм акціонерам.

Це історія про Вісконсині сьогодні. Завтра, це може бути про штатах США. У чому причина? Ті ж проблеми, що державні законодавці намагалися вирішити у Вісконсині застосовуватися до будь-якої іншої країни в Європейському Союзі. Давайте почнемо з самого початку. Все, окрім трьох держав мають закони, що вимагають від власників транспортних засобів здійснювати страхування відповідальності, коли вони їздять на дорозі загального користування. Всі вони встановлюють мінімальні рівні покриття проти особистої травми і матеріальний збиток, нанесений третім особам. Виправдання всю відповідальність о. На загальну думку, що якщо ви поранити когось ще, ви повинні компенсувати їх. На жаль, не кожен має купу грошей, сидячи у своїх банківських рахунків таким страхування є назва гри. Це дає кожній безневинної жертви шанс отримати трохи грошей, щоб покрити свої медичні рахунки і ремонт свого майна.

На жаль, держави ніколи не думав, що це пріоритет, щоб ці мінімальні цифри у поле зору. Так як вартість долара впала за рахунок інфляції, вартість страхування виплат також знизилася. Які були розумно великі суми грошей тридцять чи сорок років тому більше не платять за багато. У Вісконсині, останній огляд був більше тридцяти років тому. Але в лютому 2009 року, Законодавчі вирішила надолужити згаяне. У результаті була іноді досить значне збільшення ставки страхових внесків.

Був основним рекламну кампанію ще в лютому так що кожен повинен був знати це зміна відбудеться. Все це було ретельно пояснив. Це означало б, більше грошей для людей, які були поранені або сім’ям загиблих. Але тепер люди стикаються з реальністю збільшується, вони шоковані і сердито. Коли є спад, як можна премій піднятися так багато? Відповідь залежить від того, кого ви питаєте. Галузі автострахування говорить, що це вина держави уряду. Політики кажуть, що це спекуляція страховиками. У певному сенсі, він більше не має значення, чому. Збільшення страхових внесків тут, і люди повинні впоратися. Два факти виділитися. Там було значне збільшення числа претензій, зокрема, за крадіжку автомобіля і травм. Шахрайство також збільшилася. Це іноді дивно, як багато людей роздмухувати або винайти претензій, особливо, коли їх особисті фінанси знаходяться під тиском. Результатом є те, що внески йдуть вгору і всі страждають. Але також пам’ятайте, що це питання про мінімальні вимоги відповідальності не є унікальною для Вісконсін. Рано чи пізно, кожна держава збирається підняти ці цифри і галузь автострахування чекає, щоб підняти премій.