Вісконсін довгострокового догляду

Якщо ви потребуєте тривалому лікуванні залежить від вашого рівня інвалідності. Шанси на довгостроковий догляд зазвичай збільшується з віком, але довгостроковий догляд може бути необхідна в будь-якому віці. Важливо визнати, що в якийсь момент у вашому житті, ви, можливо, буде потрібно тривале лікування. Таким чином, ви повинні думати про те, як платити за таку допомогу.

У 2005 році статику показав 4,3% всіх людей у ​​віці від 65 років і старше у Вісконсині проживає в будинку престарілих. З роками, відсоток збільшився до 15% для осіб у віці старше 85. Цифри тільки підтверджують, тим довше людина живе, і чим більше вірогідність того, що він або вона буде потрібна якась довгострокового догляду.

Залежно від медичних потреб кожної людини, деякі люди, які мають гострі захворювання може знадобитися будинку престарілих або догляд на дому тільки протягом коротких періодів. Інші, можливо, вимагають лікування протягом декількох місяців або років. А так як час виникає як підтримуючим фактором, витрати на довгостроковий догляд залежать від виду послуг і тривалість його одержання. Це просто означає, вид довгострокового догляду послуги, придбані також може бути дорогим, якщо вони передбачені часто або протягом тривалого періоду часу.

Щоб зробити вибір набагато простіше, є три типи страхових полісів доступні у Вісконсині для покриття довгострокових витрат допомоги. Ці заходи включають в себе довгостроковий догляд страхових полісів, годуючих домашніх страхових полісів і домашнього догляду політика в галузі охорони здоров’я страхування. Ці політики встановлюються мінімальні стандарти, щоб надати більше людей право на LTC Управлінням Вісконсін комісара страхування.

Для приватних осіб і організацій у Вісконсині, самий довгостроковий догляд здійснюється за рахунок людей, які отримують догляд або їх сім’ям. Але, як і інші держави, інші джерела оплати також присутні в тому числі Medicaid, Medicare, виплати ветеранам та приватного страхування. На жаль, спеціально для тих, хто вимагає обширних довгострокового догляду, ці люди, як кажуть, в кінцевому рахунку “провести вниз” свої заощадження та інші ресурси, щоб отримати право на Медікейд – що відбувається насправді для багатьох людей в США сьогодні.

Щоб допомогти допомогу в збільшенні швидкості довгострокових витрат на лікування, Програма Спільнота Параметри (КС) був розроблений у Вісконсині, який допомагає в забезпеченні общинних послуг довгострокового догляду деяких людей, тому що не доводиться догляд в будинках престарілих. Цей КС пропонує широкий спектр послуг, включаючи засоби особистої гігієни, тимчасовий догляд, дорослий дитячий сад, транспорт, і навіть необхідну допомогу по господарству. Право на участь у програмі через запитально держав місцевого графства старіння або здійсненням місцевого графства соціальні чи людські послуг відділу.

Крім того, штат Вісконсін має програму про стягнення майна, в яких держава прагне погашення платежів Medicaid для догляду отримали в той час як одержувач проживає в будинку престарілих. Програма також спрямована відновлення певних пільг Medicaid для неинституциализированное бенефіціари, які є старше 55 років. ‘Відновлення-Ery’ виходить з маєтку одержувача або нерухомості дружина одержувача. Нерухомості включає в себе всі активи, що належать окремим під час смерті.