Вірджинія жителі мають доступ до цілого ряду планів в галузі охорони здоров’я

Жителі у Вірджинії, охочих купити медичну страховку пощастить, для держави не має ніякого недоліку медичних страхових компаній або варіанти медичного плану. Будь то окремої людини, сім’ї або групи медичного страхування, варіанти настільки ж різноманітні, як вони могли бути.

Існують два основних види медичного плану варіантів, наявних у Вірджинії – відшкодування медичної політики і керованих планів охорони здоров’я.

Відшкодування плани традиційна форма медичного страхування в США. Там немає обмеження на послуги охорони здоров’я або лікарям на консультації. Відшкодування плани є найбільш гнучким, але самий дорогий, а також. Крім того, тут бенефіціар повинен платити авансом його медичні рахунки і повинен отримати його відшкодування від страхової компанії пізніше.

З рецесією налаштування в, дорогі здоров’я відшкодування плани поступово замінюються керованих варіантів охорони здоров’я. Керовані плани охорони здоров’я забезпечити всеосяжний, але первинної та профілактичної медичної за доступними цінами.

Організація медичного забезпечення (ГМО) є самим основним і найдешевшим з керованих планів в галузі охорони здоров’я. Існує мережа медики служби в планах HMO і бенефіціарів обов’язково повинні дотримуватися його, за винятком випадків крайньої необхідності. Також тут, пацієнти потребують схвалення лікуючого лікаря, перш ніж вони можуть отримати консультацію у фахівця.

Однак найбільш популярною медичної політики Організація бажаних постачальників або PPO планів, вони широко відомі. РРО коливається між ОПЗ і відшкодування план здоров’я відповідно до потреб пацієнта під час його при кожному відвідуванні. Існує мережа лікарів передбачено, але пацієнт може вибрати, щоб звернутися до лікаря за межі мережі. Він тільки повинен сплачувати вищі доплати кожен раз, коли він робить це. Там також не повинні отримати попередній дозвіл лікуючого лікаря до консультації спеціаліста. Премії в ПФО можна порівняти з виконанням плану ОПЗ.

Відшкодування збитків і варіанти керованих охорони здоров’я доступні в страхування особистості, сім’ї та групи здоров’я. Тим не менш, у групі планує премій трохи нижче, тому що через число людей, отримую, а також відображати премію, тому що є загальним для роботодавця і працівника. Крім того, навіть з тим же медичний поліс від тієї ж компанії медичного страхування, що мають доступ покриття отримаєте, щоб насолодитися більш додаткові переваги в порівнянні з тими, які мають індивідуальних або сімейних планів в галузі охорони здоров’я.

Хоча і дорогі, найбільша перевага володіння окремі політики є те, що на відміну від «один розмір підходить всім” охоплення групи, індивідуальний план здоров’я налаштовані у відповідності з конкретними потребами здоров’я людини. Це гарантує, що людина покривало для всіх медичне обслуговування, що йому потрібно і що він платить тільки за ті послуги, які він використовує, або передбачається використовувати.

Там не бракує варіантів, коли мова заходить про медичне страхування Вірджинія. Проте жителі не повинні плутатися з різноманітністю варіантів і зробити свій вибір ретельно.