Відсутність медичного страхування в Техасі є однією гострої нестачі медичних

потрібно в Техас медичного страхування є найгірших у країні

У 2008 році Техас впав з 37-го на 46-е в рейтингу Сполучені Фонд охорони здоров’я про держави на основі статистики охорони здоров’я. За даними Houston Chronicle, штат Техас є однією з держав, які краще готові реагувати на надзвичайну ситуацію в області, але це те ж саме держава, яка має найвищий відсоток жителів вижили з медичної страховки в Техасі.

За іронією долі, буквально сотні планів Техас медичного страхування доступні, в тому числі планів Етна, Assurant, Blue Cross Blue Shield, кельтські, Humana та Сполучених охорони здоров’я. Найбільші постачальники медичного страхування в Техасі також додали доставки пошти за рецептом ліки, щоб полегшити членам отримати багато з найпоширеніших препаратів для підтримки умов, таких як діабет і проблеми з серцем. Етна, гімн, Humana та надають ці посилкової рецептів.

критичної нестачі медсестер в Техасі зустрівся з новим програми догляду

Крім відсутності медичного страхування для жителів Техасу, критична нестача медсестер була проблема. Це брак середнього медперсоналу в даний час оскаржується в Південному Техасі з планами випускників більше медсестер на всіх рівнях освіти.

Техаського університету Наукового центру здоров’я в Сан-Антоніо планує перетворити завдяки сестринської освіти в велике пожертвування, що їх школа медичних сестер отримала в свою 40-річну історію. Методист міністерств охорони здоров’я південного Техасу Інк дав $ 3,9 млн. для фінансування нових сестринської освіти.

Співвласник в методистської системи охорони здоров’я, методисти міністерств охорони здоров’я є найбільшим релігійним, не-для-прибуток, приватний джерело фінансування медичних послуг для сімей з низьким доходом, і ті, без медичної страховки в Південному Техасі.

Прийом на роботу і підтримку професорсько-викладацький склад престарілих були проблеми в університеті, так як багато викладачів були у відставку, і державні долари не покривали витрат університету. Університет планує використовувати $ 2,7 мільйона пожертв для викладачів і фахівців за навчальними програмами, і вчити нові програми три ступеня догляду.

Одна з таких програм буде ступінь бакалавра прискореними в будинках для студентів, які в даний час мають ступінь бакалавра в іншій області. Ця програма починається в травні цього року, і має 70 студентів. Друга програма, ступінь прискореного онлайн магістра для медсестер зі ступенем молодшого спеціаліста в області догляду за хворими, починається в січні наступного в 2011 році з 46 студентами. У тому ж місяці, в університеті також починає докторську ступінь в сестринської практиці з 10 студентів.

Після повного впровадження цих нових програм допоможе школі допускають додатковий 20 традиційних студентів, 70 студентів прискореної, студентам додаткові 46 магістра і 10 докторантів.

Нова лікарня відкриється в районі Далласа

Нещодавнє відкриття Методистської лікарні Маккинни прикладом необхідно для медсестер у Техасі. Методист Маккинни лікарня 65000 квадратних футів проекту в районі Далласа. Нова лікарня пропонує комплексні діагностичної візуалізації з КТ та МРТ послуг, шість операційних залів і 15 приватних номерів пацієнта.

У лікарні також запропонує широкий спектр спеціальностей лікарів, таких, як загальна хірургія, гінекологія, нейрохірургія, ортопедія, отоларингологія, болю та первинної медичної допомоги. Протягом року Відділ також планує почати приймати пацієнтів на ще $ 60 млн лікарня в Далласі області.

медичне страхування для жителів Техасу необхідно отримати вигоду з нової лікарні

Котирування медичного страхування в Техасі можна знайти в Інтернеті, а також контактні телефони, щоб досягти радників, які можуть відповісти на питання про те, як наявні плани урахуванням індивідуальних потреб. Короткострокові та студентських планів в галузі охорони здоров’я можна ознайомитися в Інтернеті, також, для тимчасових ситуацій.