Відповідь на небі високі страхові внески здоров’я

Актуаріїв в Центри з Medicare і Medicaid Services підрахувати, що національні витрати на охорону здоров’я збільшилися з 7,0 відсотка ВВП у 1970 році до 15,3 відсотка у 2003 році. І, вони прогнозують, що медичні витрати досягне 20 відсотків ВВП до 2015 року. Ні для кого вже не можливо для бізнесу, наш уряд, або осіб, які ігнорують ці зростаючі витрати.

Ясно, що щось має бути зроблено. Ми бебі-бумерів пам’ятаю час, коли ми ніколи не давали медичного страхування думки. Це просто автоматично прийшов з роботи в якості безкоштовних зухвале. Не те, щоб роботодавці були всім, що набагато більш щедрими ще тоді. Так само, як сьогодні, бізнес був обумовлений прибутком. Але, підприємствам необхідні працівники, і працівники були дефіцитним товаром в кінці Другої світової війни. Медичне страхування було дешевої вигоди. Якось один роботодавець почав кидати його в вони всі повинні були тільки, щоб залишитися конкурентоспроможними.

З цього часу витрати на охорону здоров’я різко зросла. Є дві головні причини для цього. По-перше, медична наука просунулася значно протягом останніх 50 років. В кінці Другої світової війни не було ніякої операції на відкритому серці. І тільки кілька десятиліть тому навіть діабет був смертний вирок. Незліченна кількість життів були врятовані і якість життя, практично для кожного, була значно підвищена в результаті величезного прогресу, досягнутого в галузі медичної науки за останні п’ять десятиліть. Але, ці чудові успіхи доводиться платити.

Друга причина того, що витрати на охорону здоров’я наближається до 20 відсотків ВВП це просто недолік працьовитості. Тому що ми прийшли, щоб побачити медичні витрати як “вільний”, ми були не в змозі управляти вартістю цих послуг адекватно. Всі разом, ми були недбало споживачів. Наші переваги пакетів і апетитах все це сприяло нашій нездатності тримати очі на медичні витрати. Уряд ускладнило справу втрутилася в законодавством, яка, по суті, гарантує медичне обслуговування для всіх. І, в першу охорони здоров’я класу з застосуванням новітніх технологій на це!

То де ж все це скінчиться? Ми повинні просто продовжувати витрачати, поки медичні витрати не споживають 25% або навіть 30% ВВП? , Які можуть підійти медичної промисловості. Але, це заклинання фінансова катастрофа для нації. Конгрес зробив важливий крок у правильному напрямку в 2004 році, коли він прийняв закон, який створив спеціальний клас відстрочений податок ощадний рахунок – медичні ощадні рахунки або HSA. Метою цього закону є поставила споживачам назад в управління медичних витрат, забезпечуючи при цьому страхові продукти, які охоплювали б високою несподіваних рахунках. Медичні ощадні рахунки може бути встановлений тільки у зв’язку з покупкою кваліфікованого висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я (HDHP). Поєднання HSA HDHP є хорошим шляхом для покупців індивідуального та сімейного плану, особливо якщо ви загальний стан здоров’я є відносно хорошим.

Ідея полягає в тому, щоб придбати менш дорогу план медичного страхування, а потім внести премії різниця в ощадний рахунок. Чим вище франшиза план страхування створює фінансові стимули для контролю над витратами, забезпечуючи фінансову допомогу в разі великої хвороби або травми відбуваються. Шляхом осадження премії різниця в медичні ощадні рахунки споживач будує капітал, який може бути використаний для медичних витрат, які не підпадають під програму медичного страхування.

Краса HSA є те, що внески не оподатковуються відкладених коли ви вкладаєте гроші в, і звільнені від податків, якщо ви використовуєте гроші для кваліфікованих цілей. Я повторюю: коли ви використовуєте гроші, ви економите для кваліфікованих медичних цілей вам ніколи не доведеться платити податки на гроші або на будь-який заробіток грошей можуть накопичуватися – це величезне! Ряд банків мають веб-сайти, щоб пояснити тонкощі створення медичні ощадні рахунки. І, ваш страховий агент може допомогти вам вибрати кваліфікованого висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я.