Відмінності між вогнепальною зброєю та страхування вогнепальної зброї бізнесу

Різниця між вогнепальної зброї страхування та страхування вогнепальної зброї бізнес заснований на використанні того, що зброя отримувати.
Таким чином, бізнес працює з вогнепальною зброєю не повинні бути задоволені з вогнепальною зброєю страхування і повинні отримати вогнепальну зброю страховий бізнес.

Прості страхові вогнепальну зброю захищає власника від нещасних випадків і відповідальності, збиток, заподіяний з пістолетом. Проте, якщо вогнепальна зброя використовується як частина бізнесу, як у спортивній комерції або вогнепальної зброї виставок колекціонера, є ще один вид політики, яке має бути придбано. Крім того, існують
насправді дві різні політики, які відомі як страхування вогнепальної зброї бізнесу.

вогнепальної зброї страхування

Вогнепальна зброя страхування захищає власника і на пред’явника зброї від збитків, завданих його використання або неправильного використання (залежно від продовження договору страхування). Середній політика включає в себе тільки нещасних випадків, викликаних використанням пістолета, однак, деякі страхування може включати інші ризики, як ушкодження властивості при використанні зброї розумно і т.д.

Ні за яких обставин страховий поліс покриватиме за незаконне використання вогнепальної зброї, що призводить до пошкодження людей або майна. Проте, збитки
, Що виникає при використанні вогнепальної зброї, щоб захистити себе, як правило, із застосуванням вогнепальної зброї покриті страхові поліси як самооборону є винятком, що виключає проступку від більшості дій, які могли б бути злочином.

страхування вогнепальної зброї бізнесу

Як пояснено вище, існують два різних типи вогнепальної зброї страхування бізнесу. Жоден з них має відношення до фактичної страхової вогнепальної зброї і повинні доповнювати його. Ці страховки захистити власника, користувача або Transporter будь-який збиток, заподіяний зброю або зброю під його комерційне використання. Так як вогнепальна зброя може використовуватися комерційно по-різному, більше одного страхового поліса повинні були бути створені.

Колекціонер політика вогнепальної зброї страхового бізнесу, які захищають власника від ушкоджень, коли зброя не звільнили або використали. Це включає в себе застосування зброї тільки для експонатів, і необхідно також захистити товар поки вони знаходяться в дорозі до шоу чи виставку проти: пожежі, повені, крадіжки, пошкодження, вибуху або інших випадкових пошкоджень, які можуть зробити марними для вогнепальної зброї комерційних цілях покрита.

Спортивні вогнепальної зброї страхового бізнесу, з іншого боку, захищає зброї, які використовуються для конкурентоспроможної стрільби, стрільба по мішенях, полюванні або будь-який інший правовий використання, що має на увазі стрільби зброї. Це, очевидно, захищає як зброю та інше майно і людей від пошкоджень, викликаних вогнепальною зброєю.

В обох випадках, це дуже важливо для отримання, до договором страхування, оцінка вогнепальної зброї цінність, особливо коли зброя антикваріат.

Бажано, щоб отримати його від третьої особи, а не вдаватися тільки до оцінки страхової компанії фахівці, навіть якщо ваш просять надати значення для себе договір страхування, як коливання цін може статися, і ви повинні бути захищені, що занадто.