Відмінності між Республіканської і Демократичної рахунки реформи охорони здоров’я

Республіканська партія провела останні кілька місяців, яка виступає як вокального опозиції до реформи охорони здоров’я рахунків підтримується адміністрацією Барака Обами і Демократичної членів Конгресу. За цей час вони побачили успіх у формуванні громадської думки. Тим не менш, багато були розчаровані тим, що республіканці не запропонували свій власний план. Звичайно, вони не вірили, що система медичного страхування в США є ідеальним так воно і є? Що ж, очікування закінчилося. Лідер сенатської меншості Джон Бонер визнав попитом населення на альтернативні з дебютом законопроекту про реформу охорони здоров’я Республіканської партії. Очевидно, що партія, яка має розбіжності з більшої частини демократів законопроектів до Палати представників і Сенат написав законопроект суттєво відрізняється. Як саме будуть пропозиції відрізняються?

Довжина: демократів законопроект колосальні 1990 сторінок. Тим часом, версія республіканської годинник в більш розумну 230 сторінок. Більшість політиків повинні знайти довжину останнього (те саме що середньої роман) більш керованою, ніж цілу енциклопедію, яка є колишньою.
Мандат: республіканці усунули мандат, який зажадає практично всіх фізичних осіб для придбання медичного страхування, а також той, який змусить роботодавців надавати страховку. Ці мандати мають вирішальне значення для демократичного законопроекту, їх наміри, щоб переконатися, що вартість медичного страхування поширюється серед великий басейн, на відміну від тільки самі хворі нашого населення.
Існуючі умови: на відміну від рахунків запропонований демократами, республіканський законопроект не заборонить медичні страхові компанії від відмовляти охоплення тем з вже існуючими умовами. Це падає відповідно до більш анти-регуляторних позицію партії по бізнесу.
Продажі Міждержавного Страхування: Люди матимуть можливість купити план медичного страхування через кордони штатів під Республіканський рахунок. Страхування дешевше в деяких штатах, так як є менше вимог або обмежень на те, що страховики роблять або не покривають.
Охоплення викидня: Республіканський рахунок включає суворі заборони на фінансування абортів. Демократи вже включено положення, яке буде перешкоджати федеральних субсидій (з урахуванням низької на доходи фізичних осіб, щоб купити страховку) від використання безпосередньо на аборт. Тим не менш, республіканці йти далі, забороняючи людям, які отримують субсидії від покупки будь-який план медичного страхування, який покриває повністю аборт – навіть якщо вони ніколи не будете використовувати, що конкретний варіант. Республіканська партія має більш сильний захист життя базу, так що це положення може допомогти залучити їх сюди з іншого боку, це може мати неприємні наслідки також проти республіканців, які капіталізуються з низової гнів з приводу можливості державної бюрократії робить ваше здоров’я піклуватися рішення за вас.
Медичних працівників: суд адвокати були лояльні внесок у демократичні політики. Це може бути, чому ні значних питань законодавства за участю медичного делікту реформи в їх рахунок. Республіканці хотіли б обмежити журі нагороди за такі речі, як біль і страждання. Найбільш позивачів може бути присуджена буде $ 250000 в медичних випадках зловживання службовим становищем (за винятком фактичного, перевірені економічний збиток)
Вартість: найостаннішим оцінками демократів план вартістю більше $ 1 трлн протягом наступного десятиліття, у той час як республіканці ще не показав, наскільки їх план буде коштувати. Враховуючи, скільки вони скаржаться на Демократичні пропозиції супер-розміру державного боргу, він може розумно очікувати, що їхній законопроект буде мати більш низьку ціну.

Як ви можете бачити, існують значні відмінності в рахунках. Перш за все, республіканці визнають, що їхній законопроект буде страхувати менше людей, ніж демократична рахунок. Хоча обидві сторони дбають про зниження відсоток незастрахованих осіб та сімей на додаток до дефіциту бюджету, є компроміс. Останнє видається більш високий пріоритет для Республіканської партії. Видається неминучим, що реформа охорони здоров’я буде проходити в якийсь момент, можливо, до кінця цього року. Детальніше Демократичної пропозицій були обговорені протягом тижнів, в той час як рішення, представлені республіканцями тільки що зробили їх формального дебюту. Бонер планує завершити рахунок своєї партії найближчим часом, для того, щоб бути представлені при обговоренні законопроекту завершена Демократична починається в будинку підлогу. Поки ні стратегії реформування нашої системи охорони здоров’я здається ідеальним. Незважаючи на це, він упевнений, що більше варіантів в даний час представлені до американського народу. Більша кількість умів, разом узяті, тим швидше ми зможемо виправити відсутності доступних планів медичного страхування в цій країні.