Відмінності медичного страхування

У сьогоднішньому ринку медичного страхування стала дуже гарячі дебати у Вашингтоні з новим планом охорони здоров’я Обами який набуде чинності в 2014 році. Демократи сподіваються утримати владу є на ньому, але цілком імовірно, що республіканці будуть взяти на себе Конгрес і Білий дім і спробувати усунути законопроект повністю або частково, його важко сказати, що станеться.

Але ніколи не менше ви все ще потрібна медична страховка, щоб захистити себе і свою сім’ю від ризиків стає хворим або отримали поранення. Ви повинні були б свого роду покриття для оплати рахунків або особою можливого масового госпіталізації і лікар рахунку. Threre багато видів медичного страхування там, таких як майор медичної, катастрофічних Плани і Medicare добавки і гарантували продукти проблема охорони здоров’я страхування.

Основними медичними, що більшість людей шукають, але це, як правило, найдорожчі плани, і не багато людей можуть собі це дозволити на свої власні. Більшість великих медичних планів купуються роботодавцями для співробітників, у якому працівники платять невелику contributuion кожен платіжний період. Як правило, вони мають великі франшизи і застрахований не має практично ніякого контролю над перевагами плану. Як правило, вони охоплюють відвідування лікаря, госпіталізації, материнства і відпускаються за рецептом ліків.

Катастрофічні плани, ймовірно, найбільш популярною серед працюючих сімей, які повинні купити свій власний медичного страхування. Вони не настільки всеосяжним, як План основних медичних але зекономлені гроші того варті. Більшість аспектів План основних медичних ніколи не використовуються більшістю людей. Катастрофічні або госпіталізації плани охоплюють багато того, що План основних медичних робить, але у вас є контроль над франшизи, вершники, особливості так що ви можете скласти план того, скільки премій ви можете собі дозволити. Більшість з цих планів вирізати або зменшити особливості великі медичні, які рідко використовуються в реальному світі.

Medicare добавки також відомий як Медігеп політика розробляється заплатити те, що у віданні уряду Medicare системи страхування немає. Плани як правило, перераховуються від плану до плану L, в якому всі вони мають безліч переваг попередньо створеної системи Medicare. Всі плани ідентичні з перевізників, але тарифи не є, так що ви повинні ходити по магазинах навколо, щоб гарантувати, що ви отримаєте кращу політику за гроші. Найбільш популярний план, ймовірно, план F, оскільки він охоплює більшу частину переваг за розумною ставкою Проте план J швидко стає все більш популярним останнім часом для його додаткові переваги профілактичне обслуговування та переваг будинку на відновлення.

Гарантована плани випуску призначені для тих, хто має захворювання, такі як діабет або рак, в яких вони не можуть отримати традиційні покриття. Більшість з цих планів з встановленими виплатами, в яких для кожного відвідування лікаря, рентгенівські або хірургії ви, враховуючи, що сума допомоги б це не було. Наприклад, якщо ваш вигода становить $ 100,00 за відвідування лікаря, і візит насправді тільки коштує $ 80,00, то ви будете в змозі тримати інші $ 20,00. У більшості випадків перевірка просто послав до вас, коли ви кладете у формулі винаходу, і ви переходите до оплачувати свої рахунки, як вам подобається.

Всі плани здоров’я ви завжди будете мати, щоб підвищення заробітної плати один раз на два-три роки і залежно від носія деякі з цих збільшень може бути досить значним. Так що не забудьте тримати бути в курсі, коли ваша швидкість блокування закінчується, і бути готовим, щоб навколо магазину, якщо ваша премія злітає на вас. Інші речі, які ви можете зробити, щоб зберегти ставки на низькому рівні знаходяться, щоб знизити вагу і залишатися в гарній фізичній формі і не курять. Надмірна вага і курці платять набагато більше премій, ніж інші люди, завдяки їх підвищеної ризик проблем зі здоров’ям.