Відмінності в Страхування Флорида здоров’я може вплинути на якість медичної допомоги

За даними дослідників з Fox Chase Cancer Center, тип страхового покриття ви впливає більше, ніж ваш доступ до медичної допомоги. Він також може визначити якість допомоги і які види лікування вам може бути запропонована.

Результати дослідження були представлені на щорічних зборах Американської асоціації урологів, щоб оцінити відмінності в хірургічному лікуванні раку нирки на основі медичного страхування пацієнта. Хоча це дослідження вивчені тільки одній конкретній області, результати можуть мати багато інших наслідків для медичного страхування в штаті Флорида.

лікування раку нирки був пов’язаний з типом медичного страхування

Рак нирки часто лікують шляхом видалення всієї нирки, але це може бути необхідним. Довгострокові переваги тільки видалення ракової частина нирок включають збільшення тривалості життя, збереженні максимальної функції нирок, і більш низький ризик діалізу.

Тим не менш, операція по збереженню незлоякісної частини нирки недостатньо широко, за винятком великого обсягу наукових центрів. У цих центрах, хірурги мають великий досвід у резекції пухлини дуже складні нирки, і мінімально інвазивних методів, які можуть лікувати рак нирки.

Результати дослідження показали, що рак нирки пацієнтів з Medicare в якості основного платника, більш імовірно, мають повністю видалили нирку, а з приватним страхуванням, швидше за все, запропонують операцію, щоб зберегти функції нирок.

Інші дослідження, щоб визначити, як вид страхування у вас може змінити якість допомоги, вам може бути запропоновано.

сотні варіантів в планах Флорида медичного страхування

Ви можете вибрати із сотень планів медичного страхування у Флориді, щоб отримати покриття, яке найкраще відповідає індивідуальних або сімейних потреб. Деякі з цих провайдерів Флорида медичного страхування пропонують інноваційні програми, такі як замовлення поштою рецептом ліки. Два з найбільших постачальників медичного страхування для Флориди пропонують на дому для доставки найбільш поширених ліків, включаючи препарати для лікування діабету і серцевих захворювань.

Інший провідний охорони здоров’я Флориди страхової компанії є визнання високої якості медики у Флориді з програмою визнаючи досконалість лікаря.

Флорида вибір медичного страхування доступні для одержувачів Medicare

Якщо ви маєте право на Medicare, ви можете скористатися плани Medicare Advantage, і страхування Medicare доповненню. Medicare Part займається медичної допомоги на дому, хоспіс, лікарня, і кваліфікований догляд, а в частині B ручками лікарів послуги, інші медичні послуги, та витратні матеріали не поширюється Частина A. Ви можете отримати ці частини А і частини В Medicare вигоди за рахунок приватне Флорида медичного страхування Плани називається Medicare Advantage Страхування.

З планом Medicare Advantage, взагалі всі ваші Medicare покриті медичні послуги надавалися через цей план, який може включати призначення лікарського забезпечення. Ці Флориді планів медичного страхування можуть запропонувати більше переваг, і більш низькі доплати ніж Medicare Частина А і В.

При приєднанні до плану Medicare Advantage, Medicare додатки страхування або Медігеп страхування не платить за доплати, франшизи, або інші розподілу витрат під вашим план в галузі охорони здоров’я Medicare.

Якщо у вас немає плану Medicare Advantage, Медігеп страхування може покривати витрати не покриваються традиційними Medicare Існує період відкритої реєстрації для Медігеп страхування протягом перших шести місяців після включення у віці 65 років. За цей час вам не потрібно, щоб готуватися, або відповісти на будь-які питання про ваше попередньому історії хвороби при вступі у Флориді планів медичного страхування Медігеп.

Багато постачальників медичного страхування для Флориди пропонують додаткові переваги, щоб дати вам більше за свої гроші, і які могли б збільшити якість медичної допомоги ви отримуєте, коли він потрібен найбільше. Радники, які знають, Флорида плани медичного страхування також може відповісти на ваші запитання, порівняти переваги і недоліки різних планах, і допоможе вам отримати правильне покриття для ваших індивідуальних потреб. Дізнайтеся зараз, як отримати кращий догляд за своїми грошима так, що ви захищені, коли вам потрібно медичне страхування.