Відвідувач страхування є звук вибором для туристів

Чи замислювалися ви, що станеться, якщо ви повинні були отримати хворі або стався нещасний випадок під час відпустки? Правда в тому, що медичне страхування може бути дуже заплутаним, коли ви знаходитесь далеко від дому. Багато людей сьогодні є частиною розширеної мережі або PPO програма, яка охоплює конкретні лікарів і клініки. Якщо вам необхідно звернутися за медичною допомогою і ви перебуваєте далеко від дому, ви, може бути, залишилися з носом. Це може бути особливо актуально, якщо ви подорожуєте з вашої країни. Тим не менш, відвідувач страхування може гарантувати, що ви повністю покриті і не доведеться платити високу з кишені зборів.

що відвідувач страхування?

Відвідувач страхування так само, як охорона здоров’я у вас в будинку, крім вас покриті тій області, яку збираєтеся відправитися. Наприклад, ви можете придбати поліс страхування відвідувача протягом певного періоду двох тижнів, поки ви їдете в США чи Англії. Ви просто вибрати дату, що вам потрібно страхування для відвідувача і область, яку ви будете їхати в. Тоді ви вирішите, що ви хочете, щоб прикрили. Більшість компаній дозволить вам вибрати з основного або всеосяжний охоплення. Премія, яку ви платите за ваш відвідувач страхування буде змінюватися в залежності від обраних параметрів.

які ваші варіанти?

Як згадувалося раніше, ви зазвичай є два варіанти для покриття, в основній або вичерпним. Що покриває кожної компанії буде змінюватися. Тим не менш, наступний приклад того, що кожен тип відвідувачів страхування може покривати.

• базове покриття – Базове покриття, як правило, забезпечити покриття для відвідування простими лікаря або незначні процедури. Тим не менш, цей тип покриття, ймовірно, не охоплюють великих аварій або великих операцій.

• Преміум Покриття – Це найкращий відвідувач страхування ви знайдете. Вона охоплює госпіталізацій, відвідувань швидкої допомоги, операції, і навіть трансплантації органів. Це покриття трохи дорожче, ніж базове покриття, але більше, ніж коштує, якщо це необхідно.

як придбати відвідувача страхування

Ви знайдете широкий спектр сайтів, які нададуть Вам безкоштовну котирування на базовий або преміум покриття. Ви можете переглядати політику специфікації і побачити, яка буде найкращим чином задовольнити ваші потреби. Більшість веб-сайтів також дозволить вам придбати Вашу політику Інтернеті та роздрукувати копію поліса для ваших записів. Ви знайдете в інтернеті це приголомшливе місце, щоб отримати страховку.

як важко це подати позов?

Це дуже просто подати позов. Багато лікарень і кабінети лікарів будуть подавати позови про вас. Якщо ні, то вам слід проконсультуватися з політикою або зателефонувати за номером обслуговування клієнтів, щоб отримати відповіді на свої запитання. Багато дозволить вам подати заявку в Інтернеті, а також.

у закритті

Небагато речі більш важливі, коли ви подорожуєте, ніж страхування відвідувачів. Він захищає вашу і свою сім’ю від несення високих витрат на медичне обслуговування. Вона також забезпечує душевний спокій, коли ви подорожуєте. Ви будете знати, що повинно несподівані нещасного випадку або хвороби відбуваються, ви охоплені! , Яка часто коштує більше, ніж політика!