Відвідувач медичного страхування

Огляд:
Відвідувач медичного страхування страхового покриття, що мандрівники покупка, коли вони виїжджають за межі своєї країни. Навіть якщо мандрівник / відвідувач має вітчизняного страхування в його або її рідній країні, цей вид страхування як правило, не забезпечують покриття час поїздок за кордон. Саме в цьому контексті, що за кордоном відвідувач медичного страхування не потрібно. Враховуючи високу вартість медичного обслуговування, вона може бути фінансово дуже ризиковано здійснювати поїздки за кордон без належного відвідувача медичного страхування.

Відвідувач медичного страхування варіантів і порівняння:
Існують різні страхових компаній, які пропонують відвідувачі медичного страхування і відвідувач має кілька варіантів плану навіть з кожної страхової компанії. Деякі веб-сайти, дозволяють порівняти різні варіанти плану. Поряд з порівнянням страхових внесків, ви також можете отримати детальне порівняння медичне страхування, а також докладну інформацію про мережі провайдера і план андеррайтера.

Види планів відвідувача страхування:
Існують в основному два типи планів відвідувача страхування
(А) Фіксовані страхові виплати
(Б) Комплексне страхування

() Виправлена ​​відвідувача страхуванню – Виправлена ​​плани переваги коштують дешевше, ніж комплексні плани страхування, відповідно охоплення також обмежені. У ці плани, ви можете придбати загальну медичну страховку максимум, проте є фіксовані покриття для різних медичних ситуаціях. Приклади фіксованого охоплення буде – конкретні суми, сплаченої за кожну операцію, фіксовану суму за лікарняній палаті, визначених зазначеної суми для інтенсивної терапії, обмежена кількість для діагностичних процедур.

(Б) комплексне страхування відвідувача – Комплексні плани коштують дорожче, ніж фіксовані плани з встановленими виплатами, але покриття також перевершує фіксованого плани з встановленими виплатами. У комплексних планів, клієнт вибирає медичне страхування максимум, а страховий план покриває їх за цю суму, без будь-яких умов для різних медичних процедур в медичному суми забезпечення максимального покриття.

Відвідувач медичні подробиці страхового покриття:
Відвідувач страхування передбачає страховий захист від нещасних випадків і хвороб під час поїздок за межі відвідувачів своїй рідній країні. У порівнянні з вітчизняного страхування існують два основних обмеження в планах відвідувача страхування. Відвідувач страхування не буде забезпечити покриття для профілактичного догляду або для вже існуючих медичних захворювань. Таким чином, відвідувач страхування можна розглядати як страхове покриття непередбачених витрат, пов’язаних зі здоров’ям під час закордонних поїздок. Однак цей вид страхування не може бути використаний для отримання попереднього планове лікування охорона здоров’я будь то превентивний характер, або для існуючих медичних хвороби під час подорожі за кордон.

Відвідувач медичного страхування – процедури закупівлі:
Плани відвідувач страхування можна придбати в Інтернеті за допомогою кредитної картки або факсом в додатку з відповідних платіжних даних. По закінченні онлайн транзакції деталі політики буде негайно висланий електронну адресу, вказану у заявці. Це повідомлення може бути використаний як доказ страхового покриття. Друковану копію політики також можна замовити поштою за адресою, вказаною у заявці.

Відвідувач медичного страхування – покупка специфіки
(А) ранні страхової план може початися з наступного дня із застосуванням або на будь-яку більш пізню дату.
(Б) паспорт мандрівника деталі необхідні при заповненні заявки.
(C) Страховку можна придбати навіть після того, мандрівник почав свою подорож.