Віатікал поселень пропонують комфорт для осіб, які стикаються невиліковно хвороби

Невиліковних захворювань не тільки руйнувати життя, але вони також можуть підірвати фінансову стабільність людей та їх сімей. Дорожній врегулювання, однак, може надавати фінансову підтримку та емоційного комфорту для тих, з серозним захворювань.

Дорожній врегулювання просто продаж переваги поліса страхування життя третій особі. Віатікал поселень, які також називаються “viaticals”, дозволяють людям перед невиліковної хвороби, щоб використовувати поточну вартість день їх поліс страхування життя, щоб полегшити фінансовий тягар.

Дорожній бізнес врегулювання виникла в 1980-х роках як спосіб, щоб дати смертельно хворий на СНІД ранній доступ до їх переваги страхування життя. З тих пір, використання Віатікал поселень значно розширився. Viaticals тепер включають страхувальників страждає від Шарко ¹ хвороба, рак, хвороби серця та інших загрозливих для життя захворювань.

важливість дорожній поселень

Віатікал поселення може служити важливим джерелом фінансування для невиліковно хворих людей борються з високими витратами на медичне обслуговування. За оцінками, 40 мільйонів американців, не охоплених медичним страхуванням, і багато з них часто не в змозі заробити собі на життя, тому що їх хвороби. Ці люди повинні покривати свої витрати на медичне обслуговування поза рябоє зверху щоденних витрат на проживання, такі як харчування, житло, комунальні послуги та транспорт. Віатікал поселень дозволяють людям в цих умовах підтримувати рівень фінансової безпеки під час їх останніх місяців або років.

Віатікал поселень абсолютно законні операції на основі цієї концепції: Інвестори купують вигоди від страхування життя застрахованих осіб за відсоток від номінальної вартості їх політику. Потім вони збирають всю суму з нагоди втрати годувальника на політику, коли ця людина помирає. Для невиліковно хворих людей, Віатікал поселення дати їм можливість отримати часткову оплату на їх політику, поки вони ще живі. Вони можуть використовувати ці кошти для оплати їх медичного обслуговування, для задоволення щоденних витрат на проживання, або навіть взяти заслужену відпустку зі своїми сім’ями. Суть в тому: Віатікал поселень, щоб люди могли скористатися їх перевагами страхування життя, перш ніж вони вмирають і підвищення якості життя вони залишилося.

як Віатікал поселеннях працюють

Віатікал поселення є досить поширеним явищем. Ось як вони працюють. Власник поліса страхування життя продає поліс на відсоток з нагоди втрати годувальника. Ціна із знижкою отримали, як правило, від 60 до 70 відсотків від їх номінальної вартості політики.

Віатікал покупця врегулювання стає новим власником політики та / або бенефіціар політики страхування життя і несе відповідальність за сплату всіх майбутніх премій. Покупець також збирає з нагоди втрати годувальника з політики, коли застрахований вмирає.
Початковий власник страхового поліса, до речі, не обов’язково може бути людина з небезпечними для життя захворюваннями.

Процес затвердження Віатікал угод, як правило, в залежності від характеру захворювання або стани і огляд лікаря медичної документації застрахованої особи. Зазвичай Віатікал здійсненні операцій сприяє через брокера або довірена страховий агент-покупець без ніколи не зустрічаючи хворою людиною.

Керівництво з продажу Віатікал розрахунків

Практично будь-який вид страхування життя можна продати через Віатікал врегулювання тих пір, поки політики не забороняє передачу прав власності. Універсальний, цілі, перспективі, і навіть групи поліси страхування життя, як правило, приймаються.

Однак багато політики включають в себе “змагальність положення», яке дозволяє страхової компанії, щоб скасувати політику, якщо вона виявляє, що страхувальник був раніше умова. Таким чином, більшість компаній врегулювання купуватимуть тільки політики, принаймні, два роки.

Існують два основних типи компаній, які купують Віатікал поселень. Перший тип купує поліси страхування життя безпосередньо від хворих людей, використовуючи або приватних коштів, або надходжень від продажу акцій компанії. Ці компанії, які самі, належать всі авторські права на страховий поліс і діють як призначений бенефіціар політики. Вони вважаються «Не посередництва” угоди, тому що постачальник Віатікал врегулювання купує політику безпосередньо.

Другий тип Віатікал компанії врегулювання виступає в якості брокера або посередника-категорію, в яку більшість компаній врегулювання падати. Вони відповідають групі потенційних покупців з поліс страхування життя в наявності для продажу, а не безпосередньо купівлю політики. Як брокера, Віатікал компанії врегулювання не є власником політики. Замість цього, він має право на відсоток на користь смерті або ціни купівлі-зазвичай від 4 до 6 відсотків, в якості компенсації за свої послуги.

Кожне поселення компанія має свій власний набір правил і обмежень, які регулюють придбання viaticals. Відсоток втрати годувальника, які людина отримує при продажу їх політики багато в чому визначається їх тривалість життя. Чим коротша тривалість життя, тим більше вони можуть розраховувати на отримання для їх страхування.

Наприклад, людина з всього за вісім місяців, щоб жити не може отримати більше 90 відсотків від номінальної вартості політики. Хтось очікував, щоб жити протягом двох років, з іншого боку, може тільки бути в змозі отримати 50 відсотків з нагоди втрати годувальника.

державне регулювання

Незалежно від того, наскільки страхувальник отримує від страхової поліс, Віатікал розрахункових платежів, як правило, оподатковується. Проте, щоб претендувати на податковий сприяння, людина повинна бути невиліковно хвора і жити в державі, яка регулює дорожній поселень. Жителі інших держав можуть отримати податкову пільгу, якщо компанія купує політику задовольняє Віатікал керівні принципи врегулювання, викладені Національна асоціація страхових комісарів.

Існують різні обмеження, пов’язані з viaticals продажів, залежно від стану беруть участь. Таким чином, тих, хто розглядає Віатікал врегулювання має проконсультуватися з кваліфікованим податків і юристів.

В якості іншої порада: Перед завершенням Віатікал врегулювання, страхувальникам слід також вивчити варіанти, що їхні фірми по страхуванню життя можуть запропонувати. Все частіше компанії дозволяють страхувальникам отримати позику під заставу своєї політики. А деякі політики пропонують грошову вартість окремо від смерті і вигоди прискореного допомог у разі смерті, які можуть запропонувати доступ до готівки. Якщо немає можливості опції не доступні, Віатікал поселень може бути ідеальним варіантом для невиліковно хворих людей та їх сімей.