Віатікал котирування

“Дорожній” слово походить від “дієприкметник” слово, яке було частиною останньої обряди на вмираючого католицької, щоб підготувати його до його долі. Історія показує нам, що його ранніх почав також можуть бути знайдені в Греції.

Віатікал поселень пропонують десятки компаній по всьому світу. Чому? Щоб допомогти літнім людям (viators) в їх поганого фінансового становища. Віатікал пунктів забезпечує вихід із кризових сценаріїв, даючи невиліковно або хронічно хворим пацієнтам можливість продавати свої поліси страхування життя на розмір премії. Природно, чим вище ставка, тим більше прибутку ви робите. Хоча ця форма миттєві грошові кошти має сумний тон, він був дуже корисним для людей, які мають високі медичні рахунки та інших критичних ситуацій. Якщо ваша політика є терміном, Універсальна Життя, все життя, спільні / Survivor або груповий договір, то гарною новиною є те, що ви маєте право на Віатікал цитати.

Людина, яка купує політика називається інвестором. Інвестор може бути остаточним третьою стороною, яка зацікавлена ​​в політиці чи Віатікал компанія, яка тримає його в якості інвестицій. Якщо це компанія, яка купує політику вони можуть перепродати його з прибутком. При покупці життя політику іншої людини, щоб ви мали повне знання історії хвороби Подорожній. Ви можете купити весь політика чи його частину. Зазвичай політики буде стверджувати, тривалість життя людини, тому що цитата буде залежати від того, як довго продавець, як очікується, щоб жити. Коли ви купуєте поліс, ви отримаєте, якщо продавець вмирає до очікуваної дати, але ваше повернення буде нижче, якщо він живе довше. У деяких випадках ви можете втратити трохи форму вашої основної суми, якщо продавець довго живе!

У зв’язку з цим фактором ризику, Віатікал поселень і цитати повинні бути впорядковані і контролювати. Таким чином, комісія Державна страхова видає ліцензії на обраних компаній, які здатні працювати з цим складним бізнесом. Тим не менш, в деяких штатах США Віатікал промисловості не регулюється взагалі. Компанії часто купують політики, а потім запропонувати його для потенційних покупців за вищими ставками. Національна асоціація страхових комісарів і Федеральної торгової комісії є два юридичних органів, які пропонують інформацію щодо Віатікал цитати і населених пунктів.

Якщо ви Подорожній, то у вас є два вибору. Або можете продати свій поліс страхування життя безпосередньо іншій особі, або ви можете скористатися послугами брокера. Viators взагалі найняти брокера, тому що вони знають ринок і можемо домовитися для кращого Віатікал цитати. Цитата залежить від багатьох змінних, таких як стан, вік і стан здоров’я Подорожнього. До пропонуючи пропозицію, інвестор, брокерські та Подорожній зустрінуться, щоб виділити деталі справи. Інвестор хочуть знати медичному прогнозом тому він може запропонувати більш реалістичну цитати. Як тільки цитата була запропонована і пропозиція прийнята, поліс страхування життя передається новому власнику. На цьому процес і Подорожнього дається одноразова виплата.

На закінчення Віатікал котирування буде відрізнятися від штату до штату і можуть бути сплачені при тільки після розгляду всіх факторів, що у справі. Подорожній і інвестор повинні дійти згоди в тому, який взаємовигідним. Будучи ідеальним засобом для Подорожній, він теж повинен бути мудрим, щоб переконатися, що продажі коштує його час.