Всі про медичне страхування

Медичне страхування є необхідністю для всіх. З ростом медичних витрат кожен день вище, ніж дельтаплан, заплативши за них могли б ви копати глибоко в кишені джинсів.

Які види медичного страхування є в наявності?

Планів медичного страхування, як правило, падає в одну з двох категорій: відшкодування плани (також відомий як відшкодування планів) і інший керованої медичної допомоги планів, таких як організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), переважний постачальник організацій (ОПП) і точки обслуговування (POS) планує .

Відшкодування план дає привілей вибрати свій власний лікарів і платить за ваші власні медичні витрати повністю, частково, або навіть до вказаної суми на день протягом певної кількості днів.

Організоване медичне планує як правило, забезпечують більш широке охоплення, але всі вони мають домовленості між страховиком і обрана мережа медичного страхування (лікарі, лікарні тощо). Наприклад, ОПЗ вимагає, щоб лікар первинної допомоги в мережі координувати всі ваші турботи, а також ви можете звернутися до фахівців в мережі.

Незалежно від того, який тип медичного страхування ви купуєте, ви повинні переконатися, що він пропонує правильні види страхування.

Що має бути відображено?

• хороший страховий поліс здоров’я має кілька типів покриття.

• Страхування лікарня Вартість розраховується ваша проживання, харчування та інші супутні витрати послуг, якщо ви госпіталізовані.

• Хірургічне страховка покриває комісії хірургів, і всі пов’язані з цим витрати, пов’язані з операцією.

• Лікарі вартість страхування платить за відвідування кабінету лікаря або лікарню для відвідування лікаря.

• Основні медичного страхування пропонує надзвичайно широке страхове покриття з дуже високою максимальною вигодою, яка була розроблена, щоб захистити вас від втрати від катастрофічних хвороби або травми.

Де я можу отримати медичну страховку?

Ви можете отримати медичну страховку через страхову групу плану на роботі або через іншу групу приналежності (школа, клуб і т.д.) або шляхом придбання індивідуальний план страхування на свій розсуд. Купуючи індивідуальний план страхування на свій розсуд, ви можете навіть бути в змозі змінити план медичного обслуговування. Інтернет-магазин, щоб порівняти ціни від численних компаній, щоб знайти кращий план і швидкість для задоволення ваших потреб.

Який план краще?

Кращий план медичного страхування для вас є той, який дає вам максимальну гнучкість і самі розплата за низьку вартість. Вам потрібно, щоб навколо магазину і отримати кілька цитат, перш ніж вибрати план. Ось кілька пунктів, щоб розглянути:

• Які доплати, франшизи та інших вимог співстрахування застосовується?

• Скільки свободи ви дійсно повинні вибрати свій власний медико-санітарної допомоги?

• Чи планує покривати медичні послуги, які вам потрібні?

• Чи планує покриття медичного страхування провайдерів ви зараз використовуєте?

• Чи має родина плану пропозиції, індивідуального освітлення, а?

• Чи існує в страховій план покриття вже існуючих умов? Якщо так, то є період очікування? (Середній час очікування становить три місяці протягом року.)