Всі медичні страхові компанії не рівні

Розташування хороше медичне страхування постачальником для освітлення не так просто, як відкриття білих сторінок і виклику найбільш перспективних оголошення. Хоча найяскравішим оголошення може бути від великої компанії, що не буде вам почувати себе краще, якщо ви зробили своє дослідження і виявив, що найкраще поєднання охоплення та ціну для вашої родини? Хоча ви можете відчувати, як ніби ви хочете підписати з першою компанією, ви звернетеся, медичне страхування є надзвичайно важливе рішення, яке вимагає обережного і планування.

порівнянні котирування медичного страхування

При пошуку відповідного для вас плану Сімейний, необхідно варіантів. Розглядає варіанти від різних постачальників це кращий спосіб зробити розумне рішення, оскільки медичні страхові компанії, які розрізняються за вони пропонуватимуть плани, і що вони будуть стягувати.

Вкрай важливо, щоб попросити копії лапки, щоб бути відправлені до вас, щоб у вас є те, що ви можете звернутися до, що є рекордом того, що обговорювалося, і тому ви можете порівняти страхові компанії на більш пізній термін. Не покладайтеся тільки на свою пам’ять самостійно або кілька каракулей на серветці. Пам’ятайте, що час, проведений в отриманні купу інформації, тим краще і більш недорогий Ваша медична страховка буде в кінцевому підсумку.

Практично всі компанії та агентства мають веб-сайти, які прості у використанні, що робить його дуже швидко, щоб отримати котирування онлайн 24 х 7, у будь-який час ви хочете. Сайти провайдера також є відмінним місцем для вивчення різних deductables і наявних переваг, і майже всі сайти мають розділ поширених запитань (FAQ), де можна отримати додаткову інформацію.

Якщо є без відповіді питання про винятків чи інших аспектів цитата медичного страхування, переконайтеся, що вам зв’язатися з компанією безпосередньо. Страхові плани практично ніколи не буває простим для розуміння і, раз у раз він приймає все це освічені влади, щоб краще пояснити положення. Ваша сім’я або компанія, медичне страхування є занадто важливим, щоб ризикнути помилкою.

відмовляють для медичного страхування

Кожен постачальник медичного страхування використовує різні критерії для оцінки ризику заявника і набір ставок. Якщо один постачальник медичного страхування заперечує вашої програми ви можете подати заяву в іншій, але перш ніж це зробити, ви перебуваєте в межах своїх прав отримати письмове пояснення, чому було відмовлено охоплення.

Розглянути причини ви були declinedto переконайтеся рішення страхової компанії не було, надходить від помилкової інформації або помилки в транскрипції. Якщо помилка насправді сталося, що дійсно трапляється, якщо лікар буде телефон та електронну пошту медичної страхової компанії, щоб виправити інформацію. Потім попросіть страхову компанію для огляду з оновленою інформацією переглянути рішення. Юридично, це ваше право!

У кінцевому рахунку, рішення про постачальника медичного страхування є одним вам доведеться Лійве протягом довгого часу, і знайшли час, щоб зробити це правильно коштуватиме часу. Покупки навколо і отримувати різні цитати буде легше порівняти відмінності в страхові плани, а просять жорстких питань має велике наслідки для розуміння того, що ви в даний час обіцяли. Якщо ви знизилися страхування, це ваше право знати, чому, а також подати заявку на перегляд, щоб виправити неточностей інформації. Пам’ятайте, що медичне страхування є notAnthem Blue Cross в Каліфорнії.