Всього по страхуванню життя хороші і погані часи

У хороші часи і погані, страхування на випадок смерті може допомогти. Будь то, щоб допомогти Вашій родині у випадку надзвичайної фінансової ситуації, платити за вищу освіту дитини, купити новий будинок або знайти спосіб поповнити пенсійний дохід, все життя може бути для вас.

Все життя є традиційною формою постійного страхування життя. Ви застраховані на все ваше життя, якщо ви будете продовжувати платити страхові внески. І премії гарантовано залишитися рівня протягом терміну дії поліса.

Для багатьох, основною причиною наявності страхування життя є захист фінансове майбутнє своєї сім’ї. Бенефіціари можуть використовувати з нагоди втрати годувальника, щоб допомогти погасити іпотеку, утворення фонду коледжу, піклуватися про остаточному витрат або компенсувати втрату доходу застрахованої особи.

Крім того, нова політика на сьогоднішній день дозволяє вибрати, як довго ви хочете платити страхові внески. Поліс гарантує премію періоду оплати, який дозволяє, щоб не платити внески до пенсійного, якщо всі внески повністю оплачені. Крім того, не повинно повної втрати годувальника більше не потрібні, політика власник має можливість отримати доступ до грошової вартості політики, щоб допомогти пенсійного доходу при збереженні політики в силу. Кредити проти вашої політики нараховуватися відсотки і зменшують користь смерті і грошову вартість на суму заборгованості за кредитом та відсотків.

Все життя стійкий виконавця незалежно від економічних чинників. Коли все добре, переваги повного страхування життя ясні, і в погані часи, він все ще важлива частина звуку фінансового плану. І ось чому:

Гроші ваші-Все життя будує грошової вартості податків відкладено в часі, і ви можете покласти ці гроші працювати на вас в ряді напрямків. Ви можете брати від накопиченої грошової вартості вашої політики, взявши кредит за конкурентоспроможними відсотковими ставками і використовувати ці гроші в будь-якому випадку ви хочете. Це твоє, щоб витрачати. Крім того, у більшості держав, страхування життя грошова вартість не береться під відповідальності суду та звільняються від кредиторів, унікальна перевага не пропонують інші інвестиції.

Вона росте разом з вами-На додаток до забезпечення захисту цінних страхування життя і значення будівлі готівкою, все життя є гнучким. Все ваше життя політика може розширити забезпечити більш надійний захист і їх значення у міру зростання потреб. Різні особливості політики дозволить вам збільшити вашу охоплення, додати членів сім’ї до політики або навіть-за допомогою політики вершників-гарантія того, що премія буде як і раніше приділятися ви повинні стати повністю відключена.

Більше грошей за рахунок виплати дивідендів-Ви маєте право на дивіденди, якщо і коли ваша страхова компанія оголошує їх. Кожен рік, компанія визначає, яка частина прибутку, якщо така є, поліси страхування життя мають бути збережені для створення надлишків і баланс, який може бути повернутий у policyowners. Ця частина повертається у вигляді дивідендів. Дивідендів, як правило, неоподатковуваний і можуть бути використані в ряді способами, такими як придбати більш страхування або отримати готівкою. Природно, дивіденди не гарантований бо майбутні процентні ставки, смертність досвід і витратами не може бути гарантована.

Це ціле життя для вас? Агент зі страхування життя допоможе вам визначити суму страхового необхідні для захисту вашої родини.