Все, що вам потрібно знати про страхування авто і страхування автомобіля

Важливо, щоб ваш автомобіль застрахований, і це вимога, якщо ви перебуваєте в США. Ви можете вибрати, щоб йти в будь-якому типі покриття в цьому виді страхування, який забезпечує покриття не тільки застрахованого транспортного засобу, а й застрахованої особи та третя сторона, яка бере участь в аварії. Проте, перш ніж увійти на авто страхування, не забудьте зробити наступне:

1. Пошук: Перш, ніж взяти авто страхування, бажано, щоб піти в різних постачальників Автострахування і порівняти котирування, наданих ними. Якщо ви чиста підкованих, дістати адреси веб-сайтів компаній, що надають авто страхування і попросити кошторису він лайн страхування. Дивіться найкращі цитати, яка доступна для вашого автомобіля і угоди.

2. Подробиці: Забезпечити страхових компаній з повною інформацією про себе і своєму автомобілі. Надати їм дані, такі як вік, сімейний стан, адреса, поштовий індекс, річний комутуючих миль і функції забезпечення безпеки, якщо такі є, що встановлені на вашому автомобілі. Це дозволить їм, щоб надати Вам конкретні пільги і більш низькі ставки залежно від деталей ви надали їм.

3. Дрібним шрифтом: Завжди читайте дрібний шрифт, перш ніж підписати форму заяви на страхування, як справедливо говорить прислів’я, “. Більше дає, маленький бере на себе« Це дрібний шрифт, який захищає ваші права.

Один з моїх друзів зіткнулися з проблемами день він був готовий йти до школи, і він виявив, що його автомобіль був вкрадений. Страхова компанія не платитиме за оренду будь-якого (оренда автомобіля найняв їм) мій друг повинен був заплатити за збитки і злодій зробив з автомобіля буде лише прикривати до франшизи. Мій друг думав, що це було розумно з його боку отримати низький страхування цитатою, тільки щоб потім усвідомити, що дешеві авто страхування обіцяла страхова компанія опинилася паскудної страхування автомобілів.

Перед тим, як автострахування, важливо знати умови страхової компанії і бути в курсі, що премія страхування автомобіля буде низькою тільки якщо страховий продукт хороший. Є два учасника, які забезпечать гарне обслуговування і доступного страхування, і вони: Активи і допомогу.

() Активи: Переконайтеся, що страхова компанія буде надавати Вам активи, якщо ви високий і сухий без автомобіля в разі, якщо ваш застрахований автомобіль потрапляє в аварію або вкрадена, і Ви залишаються в скрутному становищі, і ці активи є: автомобіль оренда та допомога на дорозі якийсь, якщо ви застрягли на дорозі або коли автомобіль в ремонтну майстерню.

(Б) допомога: Там не вірний спосіб сказати, наскільки корисні допомогою відділу страхової компанії є. Є два способи, однак, з’ясувати цей важливий аспект: не-технологій методом і Привіт-Tech методом. Ні-технологій метод, задаючи вашої родини і друзів, наскільки добре їх досвід був з конкретною компанією. Привіт-Tech метод пошуку коментарів через Інтернет.

Авто страхування є дорогий спосіб застрахувати свій автомобіль і самому собі. Зазначені вище фактори повинні мати на увазі, якщо у вас є, щоб знайти правильний операцію з кращими цінами.