Все, що вам потрібно знати про страховий бізнес художників

Художники потрібно страхування, який спеціально для художників, політика, яка підходить їхньому бізнесу.

Один розмір підходить всім страхування просто не буде різати.

Коли робите ваші дослідження у страхуванні для художників, наполягають на страхуванні об’єкта, який має справу виключно в страхуванні TRADIES і особливо для художників.

Деякі страхові установи пропонують всі види страхування, включаючи будинки і зміст страхування та туристичного страхування – те, що вам потрібно, це TRADIES об’єкта страхування. Щоб переконатися, що ви застраховані належним чином, об’єкт страхування торговців ви маєте справу з повинен розуміти, як художники й інші торговці ведення свого бізнесу.

Ваш страховий радник повинні ставити питання, характерні для бізнес-художників – це гарантує, що ви повністю покриті, коли вам потрібно подати позов. Наприклад, багато об’єктів страхування влаштують страхування, щоб покрити ваші роботи транспортного засобу, але хіба це покривати сходи на даху автомобіля? А як щодо вашого причепа і всі акції, знаряддя праці і естакад в ньому – вони покриті? Ваші торговці страхової консультант буде автоматично знати, щоб вказати, що вам потрібно, щоб охопити все це занадто!

Подивіться на об’єкт страхування торговців, що робить речі простіше і доступніше, дозволяючи художникам платити страхової премії на місяць без додаткових витрат!

Поки ви думаєте про страхування угод, ви не замислювалися про просять Ваші радники страхування про комплектації Вашої страхової у страховий пакет художників? Комплекті торговців страховий пакет забезпечує вас є страхування цивільної відповідальності так що ви захищені від пошкодження інших людей і пошкодження майна, що належить іншим. Ваші інструменти та спорядження покриті додаткове обладнання Страхування, ваш Уте з роботою Страхування автомобіля і Вашого бізнесу з податкової перевірки, законом відповідальності, транзиту, крадіжки і страхування майна.

Тепер ми всі знаємо, що нещасні випадки відбуваються, але чи подумали ви, що ви могли б зробити, якщо ви не могли працювати через хворобу або травми? Діставши хвороби і Травми страхування (колишній захисту доходів) охоплює вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви на роботу чи ні. Хвороби і Травми страхування забезпечує спокій художник потребує, так що ви не ризикуєте покласти ваше життя під загрозу.

24/7 доходу страхового захисту охоплює художників у будь-якому місці, у будь-який час. Ви охоплені, якщо ви витримаєте черепно-мозкову травму, підчепивши на деякі вологі плитки в домашніх умовах, якщо ви вибиті сезонного грипу або ви знищити серфінгу. Яке полегшення знати, що ваш дохід захищений – але тільки якщо у вас є хвороби і Травми страхування!

Багато живописці плутають про різницю між WorkCover і захисту доходів. Якщо ви спокійні і від роботи протягом тривалого періоду часу, це хвороба і Травма страхування, що ви повинні тримати приплив грошей, щоб оплатити рахунки та інші витрати на проживання, як ви відновити.

Художники Страховий бізнес, який включає такі продукти, як загальна властивість, податковий аудит, транзиту і законом відповідальності також відмінна ідея для художників. Захистіть ваші офісні приміщення від втрати або пошкодження будівель, зміст і будь-які акції, які можуть бути результатом пожежі, шторму і води. Крадіжка з Вашого приміщення також охоплює ваш зміст та акції.

Художники бізнесу Страхування покриває ваші приміщення для поломки скла з невеликого перелому, що проходить через всю товщину зовнішнього або внутрішнього скла. Він також охоплює будівлі належить вам або для яких несуть юридичну відповідальність, і це включає в себе світильники, арматура і підземні чи наземні послуги вище, стіни, ворота, паркани та інші поліпшення всіх структур в цьому місці.

Порівняйте страхування об’єктів шляхом організації онлайн кошторис і перевірте винятку, щоб забезпечити Вам отримати вигоду з пакету Художники страхування конкретних Вашим вимогам і за доступною ціною.