Все про здоров’я ощадних рахунків

Якщо ви вже задавали питання про медичне страхування Ви напевно чули про здоров’я ощадних рахунків (HSAs). Деякі люди виступають за те, що вони є наступним кроком у галузі медичного страхування, в той час як інші вважають, що тільки здорові і багаті громадяни можуть отримати вигоду з таких планів. Перш ніж відповісти на ці питання, краще дізнатися, що HSAs, по суті, і як вони працюють.

Що таке HSA?

Типовий медичні ощадні рахунки складається з двох елементів:

1) ощадного рахунку нараховуються відсотки:

– Щороку депозитів у розмірі до $ 2900 ($ 5800 в разі сім’ї) введено в ощадного рахунку підлягають оподаткуванню. Гроші на зберігання, як правило, перевернутися на щорічній основі. Однак гроші ви зняти з рахунку для медичних цілей не обкладаються податком. Такі будь-які вилучення після офіційного виходу на пенсію.

2) медичне страхування план з високою франшизи

– Мінімальна франшиза сума повинна бути не менше $ 1100 ($ 2200 у разі сім’ї). Саме таку суму грошей, які будуть виплачені з кишені, перш ніж реальної користі.

– Коли річної франшизи виплачується фактичний охоплення ногами дюйма Вам доведеться оплатити всі зазначені співстрахування і план буде охоплювати все, що залишилося.

– Загальна сума грошей, які будуть виплачені з кишені обмежена до $ 5600 (11 200 у разі сім’ї). Іншими словами, після того як ви витратили $ 5600 на санітарний послуг ваша страхова компанія буде платити за всі медичні витрати, що перевищують цю суму.

Які плюси охорони здоров’я ощадні рахунки?

– У зв’язку з тим, що будь-які грошові кошти, виведені для медичних використання не обкладається податком, HSAs є хорошим способом економити більше грошей у кишені.
– У випадку, якщо ви тримаєте кошти без їх зняття з рахунку у вас буде більше грошей після виходу на пенсію. І так як ви можете вільно зняти гроші з будь-якої причини після включення 65 це хороший додаткове джерело пенсійні гроші.
– Плани медичного страхування з більш високі франшизи мають нижчі премії, ніж типові плани.
– HSAs не залежать від вашого робочого місця, і ви будете тримати його ж ні на що.

Які мінуси медичні ощадні рахунки?

– Ті, хто має суттєві потреб у послугах охорони здоров’я знайдете мало користі в HSAs так як вони забезпечують основні переваги, коли гроші лежать на рахунку протягом тривалого періоду часу.
– Люди з серйозними проблемами здоров’я буде важко отримати високі франшизи плани страхування, особливо якщо вони вже відмовили типових планів.
– Деякі HSAs мати додаткові збори, які в сумі можуть скласти план досить дорогим для клієнта.
– Через високу витрати за свій рахунок люди схильні йти без допомоги, яка зазвичай призводить до ускладнень і більш серйозних і дорогих проблем зі здоров’ям.

Буде HSA бути корисні для мене?

У разі, якщо у вас немає серйозних проблем зі здоров’ям і в змозі оплатити необхідні витрати за свій рахунок, ніж HSAs, безумовно, буде гарним варіантом для вас. Однак, ви повинні розуміти, що HSAs вимагає від вас бути більш свідомими про ваші медичних витрат і охоплення надаються цими рахунками набагато менш всеосяжний і різноманітніше, ніж з типовими планів медичного страхування. Маючи активну позицію в управлінні власним охорони здоров’я є обов’язковим з HSAs, так що якщо ви не готові до цього, то це буде не багато користі для Вас.