Все життя страхування котирування – У пошуках кращих політики

Ми часто звикли чути butwhat Термін страхування життя таке все страхування життя? як ми можемо отримати bestwhole страхування життя котирування? Як термін передбачає, Страхування життя в цілому є одним з видів страхування життя, яка обслуговує застрахованих для іншої частини їхнього життя. У більшості випадків страхові компанії вимагають політики власника платити страхові внески щороку. Він відрізняється від терміну страхування життя в тому сенсі, що політика власника тільки отримує свої претензії на момент своєї смерті, в межах зазначеного терміну, зазначеного в полісі. Так як це було у випадку багато людей були розчаровані цієї установки. Таким чином, актуарії відповів на тиск ринку і в кінцевому підсумку bydesigning пропонують інший тип insurancecalled Страхування життя в цілому.
Коли ви отримуєте цілий цитатою страхування життя від різних страхових компаній, ви зіткнетеся з декількома типами. Традиційно, існує шість типів howeverthe страхування companieshave представила ще одну форму, яка робить його 7 все у всьому. Не всі компанії пропонують всі види або форми.
1. Неучаствующіе повного страхування життя – для цього виду страхування, всі значення, пов’язані з політикою, таких як викупної значення, премій, допомог у разі смерті найчастіше визначається при видачі політиці і не може бути змінена після випуску. Це просто говориться, що страхова компанія бере на себе всі ризики майбутньої продуктивності в порівнянні з оцінками актуаріїв. Коли політика власника є претензії, які недооцінили то різниця плечі страхової компанії. На протилежному боці, страхова компанія буде підтримувати різниця, якщо смерть претензії високі.

2. Бере участь цілий страхування життя – це також відомий як “з прибутків політики в цьому виді страхування, надприбутки у вигляді дивідендів або відшкодування (не обкладається податком і розглядається як перезарядки премії) є спільними з політикою власників страховою компанією. . Воно пропорційно розділяється даючи високі повернення або дивіденди, коли завищену також висока.

3. Невизначені Premium – Ця форма повного страхування життя, як не беруть участь типу з різницею в премії в тому сенсі, що він не має фіксованої вартості з року в рік. Обличчя не потрібно турбуватися про це, тому що премія вартість не перевищуватиме максимальну ціну гарантовано, оскільки, встановлених у правилах.

4. Економічні – Ця форма являє собою суміш терміна і участь. Частина дивідендів, зароблених використовується для отримання додаткового терміну страхування. Це призведе до має більш високу загибель вигоди.

5. Обмежена Платні – Це за зразком Участь типу, але премії виплачуються тільки на певний період часу. Існує також пристрій, в якому власник може тільки повністю оплатити політики в певному віці.

6. Однією премії – Це схоже на обмеженою Платні з наявністю однієї великої авансовий платіж протягом певного періоду. Однак, є збори на ранніх років політики в тих випадках, коли люди вибирають, щоб перевести в готівку його дюйма

7. Чутливих до змін процентних – це новітнє доповнення до цілому по страхуванню життя. Найчастіше вона відома як поточні припущення або надлишок інтерес завдяки поєднанню традиційних і універсальних полісів життя. Величина грошової політики ставка залежить від ринкових умов. Страхової премії також змінюється з року в рік, але не більше максимальної гарантованої ціною у відповідності з тим, що зазначено в полісі.