Власник будинку страхового покриття основи і одна порада, що більшість людей забувають, але платити в в довгостроковій run_

“Страховий Дім охоплення» є політика страхового покриття, яка змішує страхове покриття на вашому фізичному будинку, а також у межах вашого змісту. Ніби щось має статися, повені, пожежі, вандалізму, крадіжки і т.д. Ви власник отримає назад всі речі, включаючи вашому будинку і його дорогоцінним вмістом, які були зруйновані у відповідності з обмеженнями політики. Зрештою всі ми сподіваємося і плануємо, що ми ніколи не повинні виконувати вимоги і деякі зовсім не роблять. Тим не менш, готується повинні ви коли-небудь доведеться подати оголосити заощадить вам багато часу, коштів і розчарування в гірші часи, коли ви потребуєте допомоги від вашої страхової компанії. Із самих гігантських страхових фірм зростаючої веб-присутності багато людей тепер можуть порівняти ціни і отримати страховий дім власник цитуючи шляхом в Інтернеті з відносною легкістю.

Кожна страхова власником житлового поліса охоплює два основних важливих областях, що, будучи майна з вмістом тілесного і юридичну відповідальність або шкоду собі та іншим. Якщо ви власник будинку несуть відповідальність за ненавмисно поранивши або пошкодження чужого майна, то страхове покриття також захистити вас від плати за збиток завершені до інших людей. Якщо страхова компанія встановить, що ви, просто був винен, ніж можливості отримання претензії досить тонкий abviously.

Основні переваги страхування власником будинку в наступному:

1) У разі будь-якого збитку, нанесеного фізичним будинком власника поліса страхування житла повертається кількість, яке було пошкоджено.
2) статутних завдань власника компенсуються.
3) тимчасового рахунку вітальня додатково приведені у разі, якщо власник змушений покинути свій будинок через тяжкої шкоди його будинку.
чотири) політика покриє Ваші збитки, чи дійсно ви можете перебувати біля будинку чи ні під час інциденту.
5) охоплення додому страховка покриває травми виконана в будинок, що відноситься до зовсім інших стихійних лих еквівалентно урагани, торнадо, повені і землетруси, але більшу частину часу вони виключені із стандартної політики страхового покриття. Якщо вам пощастило залишитися в області, які часто чистому лиха багато корпорації страхування представить страхування, як це за додаткову плату.
6) політика також може містити елементи, які ви просто взяти з собою від власності, як ноутбуки, наприклад.

Одна порада, що кожен власник будинку повинен робити:

Я безумовно сподіваюся, що ви ні в якому разі подати оголосити, але про всяк випадок, що ви робите одна порада, який може запобігти години і годину розчарування. Існує один великий недолік, що часто відбувається, коли хтось повинен подати позов. Компанія страхування бажає знати, що ви мали і скільки це коштувало. Правильно, от і все чудові і денді, якщо вони просто на слово його, однак, більшість з них збираються хочуть бачити докази у формі розписок. Я впевнений, більшість із вас після моєї розмірковував на це вже. Як ви виробляєте надходження, якщо вони були просто недоречні в повінь або вогнище? Або що, якщо ви не в змозі піднятися квитанцію, бо він отримав якось недоречно. Страхового відшкодування може стати дійсно липкі на цьому рівні в результаті він перетворюється в слово, не доказ ваших попередніх пунктах. Це була дійсно величезна проблема для страхових фірм, а також власників будинку.

Як технологія прийшла на допомогу:

Більшість людей або є камера будинку відео або знаєте когось, що робить, і якщо не може виявити probly магазині, який орендує один. У зусиль, щоб зробити страхування стверджуючи процес простіше самої резиденції власником компанії страхове покриття буде рекомендувати, щоб ви просто берете будинок відео в кожній кімнаті вашого будинку з вмістом і зберегти відео з сайту.

Якщо ви концентруєтесь на цьому, це дійсно працює дуже добре – є навіть вдома акціонерних товариств тепер, що робити, що повний робочий день і зберігати відео в безпечне місце для вас. Компаній страхового покриття люблять це, тому що тепер вони своїми очима побачите, що ваш робить спробу сказати, і вона стає чином легше визначити вартість деталі як тільки вони можуть реально побачити марку і модель просто за допомогою відео.

Переваги для Вас вдома власник великі також, і це було визнано, щоб дійсно скоротити legetamite оголосити, а також гарантує, що варто ви отримуєте за свої елементи ближче до того, що вони по-справжньому варто. Найбільш важливим прибуток швидше за все, ви знайдете Є багато речей, які з’являються у відео, яке ви тільки що забули про і, отже, вся ваша оголосити можуть знайти собі багато більше, ніж просто бути пам’ять. Рекомендується оновлення відео іноді в міру зміни змісту.

Так що давайте Резюме: використовувати Інтернет, щоб отримати страховий власник будинку цитуючи перевірити фірми, щоб переконатися, ви не переплачуєте вашої політики. Зробіть відео інвентаризацію вашого власного будинку з утримання та провести відео з веб-сайті або в інший мегаполіс в разі, якщо ви можете. Це не займе багато часу, але також може бути належним чином ціна його для вас в якийсь момент.