Власник будинку Основи страхування і одна порада, що більшість людей, але платити зневаги їде bigtime_

“Страховий Дім” є страховий поліс, який поєднує в собі страховку на ваше фізичне будинку, а також у межах вашого змісту. Якщо щось трапиться, повені, пожежі, вандалізму, крадіжки і т.д. Ви власник отримає назад всі, включаючи вашого будинку і його цінним вмістом, які були пошкоджені у відповідності з обмеженнями політики. Звичайно, ми всі сподіваємося, і план, який ми ніколи не повинні виконувати вимоги і деякі ніколи не роблять. Тим не менш, готується, якщо ви коли-небудь доведеться подати позов допоможе вам заощадити багато часу, гроші і нерви на гірші часи, коли вам потрібна допомога від вашої страхової компанії. З більшістю великих страхових компаній розвиваються присутність в Інтернеті багато людей тепер можуть порівняти ціни і отримати страховий власник будинку цитати через Інтернет з відносною легкістю.

Кожен власник будинку страховий поліс покриває два основних важливих областях, що, будучи майна з фізичним змістом і відповідальністю або шкоду собі та іншим. Якщо ви власник будинку несуть відповідальність за ненавмисно поранивши або пошкодження чужого майна, то ваша політика буде також захистить вас від плати за збиток, нанесений іншим людям. Якщо страхова компанія встановить, що ви помилилися, ніж шанси на отримання претензії досить тонкий abviously.

Основні переваги страховий поліс власник будинку полягають в наступному:

1) У разі будь-якого збитку, нанесеного фізичним будинком власника страхового поліса будинок отримує назад суму, яка була пошкоджена.
2) правову відповідальність власника компенсуються.
3) витрати на проживання тимчасових наведені також у разі, якщо власник змушений покинути свій будинок через серйозне пошкодження свого будинку.
4) Політика покриє Ваші збитки чи ви фізично будинку або не під час інциденту.
5) Політика будинок страховка покриває збитки, завдані дому через різних стихійних лих, таких як урагани, смерчі, повені і землетруси, але більшу частину часу вони виключені із стандартної страховий поліс. Якщо ви живете в області, часті стихійні лиха багато страхових компаній нададуть Вам подобається ця страхування за додаткову плату.
6) політика може також містити елементи, які ви берете з собою від власності, як ноутбуки, наприклад.

Одна порада, що кожен власник будинку повинен робити:

Я, звичайно, сподіваюся, що вам ніколи не доведеться подати позов, але про всяк випадок ви робите це одна порада, який допоможе вам заощадити час і годину розчарування. Існує одна велика проблема, яка часто виникає, коли хтось повинен подати позов. Страхова компанія хоче знати, що у вас було і скільки це коштувало. Ну, от і все чудово, якщо вони просто повірити вам на слово, але більшість з них збираються хочуть бачити докази у вигляді надходжень. Я впевнений, що більшість з вас після моєї думки з цього вже. Як ви виробляєте надходження, якщо вони тільки що були втрачені в повінь або пожежа? Або що, якщо ви не в змозі повернути до отримання, тому що це якось загубився. Страхового відшкодування може стати дійсно липкі на даний момент, тому що це стає вашим словом, не доказ ваших попередніх пунктах. Це була справді велика проблема для страхових компаній, а також власників будинку.

Як технологія прийшла на допомогу:

Більшість людей або є камера домашнє відео або знаєте когось, що робить, і якщо не може probly знайти магазин, який орендує один. У зусиль, щоб зробити страхування стверджуючи процес більш простою більшістю домашніх власників компаній страхування, рекомендується зробити домашнє відео в кожній кімнаті вашого будинку з вмістом і зберегти відео з сайту.

Якщо ви думаєте про це вона працює дуже добре – є навіть вітчизняні компанії інвентар тепер, що зробити це повний робочий день і зберігати відео в безпечне місце для вас. Страхові компанії люблять це, тому що тепер вони можуть на власні очі переконатися, що ваша намагається претендувати, і вона стає набагато легше визначити вартість предметів, коли вони можуть реально побачити марку і модель просто через відео.

Переваги для Вас власник будинку величезні також, і це, як відомо, помітно коротше legetamite претензії, а також буде гарантувати, що ціна, яку ви отримаєте за ваші деталі ближче до того, що вони насправді варто. Великою перевагою є те ви можете виявити, є багато елементів, які з’являються у відео, що ви забули про і, отже, ваш загальний позов може виявитися багато вище, ніж просто пам’ять. Рекомендується оновлення відео кожен так часто, як зміна змісту.

Так що давайте Резюме: використовувати Інтернет, щоб отримати страховий власник будинку цитату для порівняння компаній, щоб забезпечити ваш не переплачуючи за вашої політики. Зробіть відео інвентаризацію вашого будинку з вмістом і зберегти відео з сайту або в іншому місті, якщо можна. Це не займе багато часу, але може бути варто того, щоб ви в якийсь момент.