Власники комерційної нерухомості Страхування – Які кроки ви повинні зробити зараз зима тут.

Тут, у Великобританії, зима прибув з подвоєною силою в деяких районах. Ми бачимо бурі кріплення країни складається з дуже сильні вітри і проливні дощі. У нас вже були повені в Англії, Уельсі і Шотландії. У той час як довгострокові синоптики завжди є нездійсненне завдання передбачити наступний погоді три місяці, одна річ, вони, схоже, згодні не на тому, що ми не в для м’якої зими.

Якщо ви є комерційної орендодавця, і мають комерційну нерухомість власників страхового поліса в силу необхідно зробити деякі кроки, в цей час року, щоб спробувати запобігти або хоча б пом’якшити шкоду, які можуть виникнути у вашому будинку. В основі цього є те, що ви не повинні робити кроки, які змусять вас бути схильні до ризику отримання травм, так що вам не потрібно дертися по дахах і по стінах, але ви повинні прийняти об’єктивний погляд на будівлі та будівель і потенційних ризиків страхові вона стикається.

Поки це не вичерпний список, це лише деякі з кроків, які можна зробити, щоб переконатися, що ваш бізнес страхової компанії не повернуться до вас і сказати, що ви не взяли правильний догляд за будівлею, що вони страхують.

Одна з найбільших джерел претензій води, яка просочується через дах. Проблема в тому, що це може почати з малого, і ви навіть не підозрюючи про це. Потім протягом тижня вода продовжує проникати в будівлі, що опади триває.

На цитуючи етапі, ви були б попросили оголосити, до ваших страховиком (якщо справа прямі) або до вашого брокеру, певна інформація про фактичний будівництві. Якщо ваш будинок криті шифером або плитки, і скатні, то це те, що страховики вважають стандартної конструкції. Якщо у вас є площа даху, яка є плоскою, або з “відчувається на деревину”, то це те, що страховики вважають нестандартною. Це залежить від страховика беруть участь і відсоток даху, яка є плоскою чи страховики будуть застосовувати будь конкретні умови. Наприклад, якщо дах менше 20% нестандартних будівництва, то це, як правило, в порядку. Хоча і необхідно перевірити зокрема формулювання.

Більше 20%, і це зазвичай приводить у стані застосовуються, що у вас повинен бути компетентним (тобто покрівельник або будівельник) підрядника оглянути вашу дах, і усувати будь-які пошкодження, або раз на рік або раз на два роки.

Так що, як частина вашого зимового перевірки, вам може знадобитися, щоб ваші інспекції в актуальному стані. Враховуючи, де ми перебуваємо в рецесії, з торгів будівлю і раніше страждають на собі всю тяжкість економічних проблем UK Plc, ви частіше, ніж будь-коли, щоб отримати підрядника, щоб вийти і зробити огляд на безоплатній основі.

Один невеликий рада, запитати у підрядника, прийняти деякі цифрові фотографії дах. Це допоможе вам у двох напрямках. Перший, якщо підрядник рекомендує роботи, вони можуть показати вам речові докази цього, замість того, недобросовісний підрядник намагається змусити вас заплатити за роботу, яка не потрібна роблять. По-друге, ви можете потім попросіть підрядника по електронній пошті їх вам, і ви можете тримати їх з їх рахунки, щоб довести страховикам, що ви мали регулярні перевірки вжито.

Ще однією проблемою є витік води через будівлю від підкріплені жолоби і водостоки. Якщо у вас немає випадково поширюється на пошкодження, ви навряд чи отримаєте будь-якої претензії врегульовані за шкоду, заподіяну будівлі. Ви комерційним страховим покриттям будівлю для заданого діапазону небезпек, або причин, таких як бурі, пожежі та крадіжки. Протікання води в через сміття (наприклад, листя) в жолобах не застраховані небезпеки. Таким чином, ви повинні, якщо ви можете зробити це, переконайтеся, що ваші канави чисті, або, якщо це занадто важко, ви можете отримати місцевий підрядник, щоб прийти і очистити жолоби та водостічні труби.

І останнє зауваження, яке насправді не належать до шторму або сильного вітру, розривається труб. Більшість внутрішніх труб в будівлях в даний час є відставали належним чином. Вам потрібно, якщо ви можете, надають будівлі разу знову і перевірити, що всі відставання на місці. З часом, будівельні рух або навіть паразитами може призвести до відстаючим “впасти” труб. Як ми попадаємо в більш холодні дні і ночі, існує зростаюча ймовірність розщеплення труб або витоку як вода замерзає і розширюється. Потім, коли він тане, вода займає найшвидший маршрут з труби, тому що зазвичай під деякою формою тиску.

Будь-яка форма комерційного страхування є політика, щоб покрити несподівані події, це не політики обслуговування. Якщо ви знаходитесь в сумніві щодо того, що кроки необхідно зробити, зверніться до свого брокера і запитати їх, що потрібно зробити, щоб відповідати ваш страховий поліс.