Ви страхуванню – 6 варіантів для доступного охорони здоров’я

Ви були оцінені вгору або знизилися на медичне страхування?

Якщо так, то це, ймовірно, тому, що у вас є вже існуючі умови. Тисячі незастрахованих, недостатньо застрахованих осіб та підлягають страхуванню стикаються з серйозними проблемами здоров’я, як хвороби серця, інфаркт, діабет, рак, інсульт, хвороби печінки, СНІД, вагітність, депресії і хвороби нирок. Будь-який з цих уже існуючих умов може призвести до їх бути відхилений для медичного страхування. Сьогодні у вас може бути відмовлено на медичне страхування, якщо ви надмірною вагою. Це справжній виклик шукає страхуванню медичного страхування або попередньо існуючого медичного страхування стані.

Попередньо існуючі умови іноді може зробити вас страхуванню і обмежить ваш вибір медичного страхування. Тим не менше, існують способи, щоб надати вам охоплення. За допомогою творчого планування страхування, в поєднанні з знанням і розумінням того, що доступно, ви можете значно зменшити потенційну фінансове навантаження на вас і вашу сім’ю.

Якщо ви можете знайти страхову компанію, щоб забезпечити це необхідне медичне страхування, ви помітите, що ця страховка не буде дешевим. Охоплення, ймовірно, буде дещо обмежений. Мої радити, це, ймовірно, краще взяти його, поки щось краще не приходить.

У вас є кілька варіантів, навіть якщо ви є страховими випадками. Вони перераховані нижче. Просто виберіть один для вивчення засновані на вашій конкретній ситуації.

Група медичного страхування

Якщо є можливість, це, безумовно, кращий вибір для людей з хронічними проблемами охорони здоров’я або попередньо існуючих умов. Це гарантується страхової проблемою охорони здоров’я. Охоплення групи здоров’я, як правило, поданих роботодавцем, так що зазвичай працівника немає або майже немає вибору, що стосуються особливостей. Основною перевагою страховою групою тому, що освітлення, як правило, доступні для знову прийнятих на роботу співробітників без будь-якого медичного питання або турботи про попередню існуючого стану. Тим не менш, охоплення зазвичай закінчується, коли робота співробітника закінчується. Група покриття може іноді бути доступні, навіть для самозайнятих, якщо покриття може бути отримана через роботодавця чоловіка.

професійні організації

Професійна організація може запропонувати учасникам програми медичного страхування в якості додаткової пільги. Це покриття може бути спосіб, щоб залишитися, якщо ви застраховані є страховими випадками. Медичне страхування для існуючих умов або медичне страхування для страхування не легко отримані. Платне членство може бути все, що потрібно, щоб почати план медичного страхування. Ви можете бути зобов’язані мати певний досвід кар’єру або сертифікації. Інші асоціації можуть ставати членами ні від кого зацікавлені у приєднанні. Навіть якщо членство коштує дорого, вона як і раніше можуть бути гроші витрачені не даремно.

приватне індивідуального медичного страхування

Якщо у Вас немає доступу до роботодавця спонсором або медичне страхування професійної організацією плану, але у вас є великі потреби в медичному обслуговуванні, Ви можете знайти отримання окремого медичного страхування вкрай складно. Якщо охоплення знайдений, вартість буде Найчастіше він буде не по кишені. Страховики можуть знижуватися, якщо охоплення існуючих умов існує. Як згадувалося раніше, навіть якщо охоплення обмежений, він все ще може бути краще взяти охоплення поки краще рішення відсутня.

басейни стані ризику

Деякі держави забезпечити доступ до приватною особою медичного страхування для страхування або здоров’я плани страхуванню через високих ризиків медичного страхування. Споживачі в цих басейнів є доступ до комплексних приватні плани охоплення. Оскільки ці стану басейнів ризиковано, вони можуть коштувати більше, ніж звичайні медичного страхування. Премії можуть бути дуже високими, іноді вартістю в два рази більше, як і для регулярних приватного медичного страхування. Ви можете виявити, що ризик басейну у вашому штаті може бути закрита для нових віруючих або, можливо, є лист очікування. Тим не менш, високих ризиків може запропонувати важливі останньої інстанції для когось з попередньо існуючі умови, хто платить непомірні суми для приватного страхування або якій було відмовлено медичну страховку, тому що вони є страховими випадками. Критеріям включення буде відрізнятися від штату до штату.

Дисконтні картки здоров’я

Компанії, що продають картки знижок здоров’я стверджують, що зберегти гроші абонентів, пропонуючи знижки на лікарні, ім’я лікаря, відпускаються за рецептом ліки, стоматологічні, бачення і хіропрактікі. Споживачі прагнуть доступного охорони здоров’я може збентежити цих карт здоров’я. Вони справді не медичного страхування. Ти як і раніше несе відповідальність за оплату медичних рахунків. Дисконтна карта здоров’я просто пропонує пільгову ціну на послуги від участі медичних працівників. Вони часто роблять раз грубо завищені обіцянки на очікувані вигоди і заощаджень. Будьте обережні при покупці цих дисконтних карт здоров’я. Ви можете заплатити більше, ніж ви збережете.

гарантоване медичне страхування питання

Це покриття ідеально підходить для тих, хто не може дозволити собі кваліфікувати або інші плани медичного страхування. Гарантований питання план медичного страхування, також відомий як “міні-Мед” план, забезпечує значну суму покриття. Вони, як правило, дуже доступним і охоплюють більшість попередньо існуючих умовах після 12 місяців. Видачу гарантії медичного страхування є не основним медичним страхуванням або великих медичної страховки. Що вони роблять це пропозиція обмежений охоплення відшкодування, тобто вони платять певну суму для кожної служби і процедури, такі, як відвідування лікаря, перебування в лікарні, відвідування невідкладної допомоги, хірургії, смерті від нещасного випадку і т.д. Зазвичай немає ніяких медичних питань або фізичні іспити Необхідно, щоб визначити. Ви робите вибір постачальника медичних і план платить незалежно від будь-якого іншого страхового покриття. Ці плани не плутати з “Знижка карти здоров’я”.