Ви робите власну достатньо, щоб возитися з інвентаризації

Це так важливо мати при собі список вашого особистого майна. Люди, які не мають багато образотворчого мистецтва, предмети колекціонування або дорогого, елітного електроніки часто думають, що вони не мають достатньо, щоб гарантувати інвентар. Ви побачите, що це коштує вашого часу і грошей, щоб ця інформація доступна в разі, у вас пожежа, крадіжка, або стихійне лихо.

По-перше, чому у вас є страховка? Тому що, якщо у вас є втрати, ваша страхова компанія дасть вам грошей, щоб відновитися. Тому, так як у вас є страховка, ви повинні цінувати те, що у вас є, і хотів би отримати компенсацію за це.

Якщо прийде той час, коли вам потрібно подати позов, ви повинні будете заповнити список всього, що ви втратили, що ви заплатили за це і коли ви купили його. Не могли б ви зробити це, навіть якщо ви не дуже багато? Дайте відповідь на ці питання прямо зараз: скільки компакт-дисків та DVD-дисків у вас є? Скільки предметів одягу? Скільки пар взуття?

Ось завдання для вас – знайдіть час, щоб порахувати їх прямо зараз, і запишіть номер кожного. Порахуйте, скільки пар взуття у вас є і скільки одягу висять тільки в одній шафі. Потім підрахуйте компакт-дисків по всьому будинку або квартирі. Швидше за все, ви недооцінили, скільки у вас є. Якщо ви не просите потрібну кількість, ви не отримаєте його!

Один з наших клієнтів думав, що йому близько 300 компакт-дисків. Після підрахунку їх, ми виявили, у нього було 527! Це недооцінка 227. Візьмемо, що раз по $ 13, і він би не перераховано близько $ 3000 коштує компакт-дисків! Студент коледжу повідомили крадіжки всього 30 компакт-дисків. Його попросили перерахувати їх за назвою. Він не міг згадати їх усі. Обидві ці ситуації показують, наскільки важливо мати при собі список – навіть якщо ви не думаєте, що є достатньо, щоб турбуватися.

Що робити, якщо ви забудете про шкіряній куртці? Це, як правило, щонайменше $ 300 пункту. Припустимо, ви подали позов в липні. Вам знадобилося довгий час, щоб розрахуватися з страховою компанією (це зазвичай займає від 4 до 12 місяців, щоб завершити позову, якщо у вас немає інвентар). Ви згадували все більше і більше деталей, тому претензії залишався відкритим, поки ваш граничний термін не підійшов. Так що зараз липні наступного року, і ви отримаєте страховий чек. Ви купуєте те, що вам потрібно (або, швидше за все погасити кредитні карти ви використовували, щоб купити те, що вам потрібно протягом цього року). Кілька місяців по тому, погода починає ставати холодно і ви відкриваєте шафу для вашої шкіряної куртки і … ти не один! Це один з пунктів, ви забули претензії.

Селище гроші пішли, позов закрито, і ви розумієте, що ви ніколи не будете відновити це $ 300. Цей сценарій може відтворюватися знову і знову для більшості елементів в будинку, квартирі або офісі. Звичайно, ви пам’ятаєте, диван, ліжко, комоди і т. д. Але як щодо одягу, постільна білизна, CD, DVD, відеокасет, ювелірні вироби? Список можна продовжувати і продовжувати. Інший наш клієнт був більше 200 зв’язків, і його середня вартість краватку 40 $!

Тепер ви думаєте, що ви не вистачає возитися з інвентаризації? Документ ваші речі або найняти постачальника Inventory Service. Витрат часу або грошей, дорогого коштує.