Ви претендувати на знижку страхування автомобіля

Існують величезні відмінності в тарифах, що страхові компанії стягують за охоплення, що вам потрібно. Ви побачите це відразу ж, коли Ви почнете робити покупки онлайн на знижку страхування автомобіля. Багато людей думають, що всі страхові поліси за ціною такі ж, але вони помиляються.

Є багато способів, в яких ви можете заощадити гроші на наступну політику – деякі з них мають відношення до страхових компаній самостійно, але є речі, які ви можете зробити, а також, щоб знизити витрати страхування автомобіля.

Одне з питань, які ви повинні відповісти для того, щоб отримати цитату на знижку страхування автомобіля є наявність або відсутність у вас було автомобільної аварії протягом останніх шести років. Записи водіння відіграє значну роль у визначенні швидкості вам доведеться платити за нову політику.

Якщо у вас є судимості водіння, і це включає не маючи квитків на порушення правил дорожнього руху, ви будете мати можливість отримати дешевший тариф, ніж людина з однією або декількома аваріями або штрафів за перевищення швидкості на їх запису. Перехід на новий постачальник страхування не зітре аварії з вашої запису, тому що ви повинні будете надати абстрактні водія і листі стверджується, історії з вашої страховки.

Ніколи не скасовуйте страхового поліса поки у вас є ще один. Просто бачачи і не чуючи про дисконтні страхування автомобіля, який дешевше в іншій компанії не гарантує, що ви будете мати право на знижки. Роблячи це може залишити вас без страхового поліса, і це означає, що ви не можете легально вести свій автомобіль, поки ви не знайдете іншу політику.

Якщо у вас є функції безпеки, встановлені в автомобілі, це буде вам право на знижку Автострахування. Всі нові автомобілі мають ремені безпеки встановлені, але деякі з них тепер поставляються з системи глобального позиціонування встановлена. За допомогою цих систем, якщо ваш автомобіль був вкрадений, система буде знайти його для вас.

Це один з факторів, що страхові компанії хотіли б бачити і дасть знижку, тому що це зменшує ризик пошкодження автомобіля не підлягає ремонту, перш ніж воно розташоване. Подушки безпеки, антиблокувальна система гальм і денні ходові вогні та інші функції безпеки, що страхові компанії звернути увагу при визначенні знижки.

Ви можете отримати знижку страхування автомобіля, якщо ви старше 55-річного віку. Більшість компаній пропонують знижки віком для водіїв цього віку, які їздили протягом ряду років. Тим не менш, є також знижки для молодих водіїв, якщо вони беруть курс водіння, перш ніж вони отримують свої водійські права.

Будь-яка людина може отримати вигоду від прийняття такого курсу, хоча і розуміють, знижки у вартості дешевого автомобіля. Студенти також можуть отримати знижку на страхування, якщо вони мають хороші оцінки в школі. Середній бал, з розшифровкою надаються школою, може знизити витрати на страхування.

Ціна вашого автомобіля і марку і модель має багато спільного з тим вартість страхування автомобілів. Страхова компанія буде дивитися на те, що вони повинні будуть заплатити, якщо ваш автомобіль повністю знищений в результаті нещасного випадку.

Витрати на заміну автомобіля також буде означати більш високу вартість страховки, і, хоча ви отримаєте знижку страхування без цього пункту на місці, ви повинні мати його в політику. Без цього, якщо ваш автомобіль повністю знищений, ви будете отримувати її значення на сучасному ринку, а не те, що це буде коштувати вам придбати новий автомобіль.