Ви повинні стріляти ваш страховий агент 5 попереджувальні знаки, щоб не упустити

Коли справа доходить до страхові агенти, я впевнений, ви чули все це раніше. Вони підлий, ненадійні, і тільки у змові з метою отримати свої важко зароблені гроші. Всупереч тому, що ви, можливо, чули, це не відноситься до кожного агенту ліцензію на продаж страхових продуктів.

Насправді, є деякі страхові агенти, які там чесний, працьовитий, надійний, і над-перевершити ваші очікування. Сьогодні, однак, ми зосередимо увагу на тих, хто дає нашій промисловості погану славу та 5 попереджувальних знаків вам потрібно, щоб не упустити.

№ 1. “Говорити і жаргону Mania”

Якщо є що-небудь, що говорить “обкатуються-другий-путі” під час телефонного дзвінка або страхової призначення, це агент, який говорить 100 миль на годину. Що ще гірше, потім слід антени штурм страхування жаргону. Якщо вам необхідно придбати словник розміром Канзас просто зрозуміти, розмова з вашим агентом, час шукати інші варіанти.

№ 2. “Виявлення усіма позитивними і жоден з негативів.”

Якщо ваш консультант ніколи не говорить вам, недоліки або можливі недоліки в політиці ви зареєструєте, він не робить свою роботу. Бути попереду про все, те, що відрізняє велике агента від когось просто намагається додати ще один продажу під їх поясом. Знаючи позитиви і негативи є визначальними чинниками у своїх рішеннях страхування.

№ 3. “Просто підпишіть тут”

Цей дійсно змушує мене йти. Я не можу підкреслити, наскільки важливо, щоб переконатися, що ваш страховий агент переходить документів, перш ніж підписати їх. Більшість людей поняття не мають, що вони підписують, і це може привести до миру проблем у майбутньому. Задавайте питання, якщо щось незрозуміло і переконайтеся, що ви повністю розумієте все, що ви поставити свій підпис на.

№ 4. “Це між мною і тобою”

Як професіонали, ми несемо відповідальність за проведення найвищих стандартів етики. Це йде на користь нам, а також багато людей, ми допомагаємо щодня. Замовчування хвороба або умови, які можуть впливати на застосування процесу є великий ні-ні. Це не тільки аморально, це насправді є злочином і карається законом. Там були випадки, коли агенти брехали на застосування для свого клієнта, і це були дуже погані наслідки. Це може призвести до операторами, за якими припинено і страхова компанія заперечує вашу заявку як тільки ви минуться. Чесність з вашим агентом завжди найкраща політика.

№ 5. ? “Підкуп або дарування”

Маючи страхування життя і правильне фінансових продуктів користі кожен сам по собі. Немає агентів або професійні фінансові ніколи не повинен запропонувати вам гроші, подарунки або будь-якого матеріального винагороди за придбання політики. Якщо ви коли-небудь зіткнулися з такою ситуацією, попросіть агента негайно виїхати. Це незаконна практика, і це показує, неетично представника.

Усвідомлюючи ці попереджувальні знаки поставлять вас перед грою. Це також гарантує, що ваш агент буде чесний, працьовитий професіонал. Пам’ятайте, що ви маєте право наймати або звільняти вашого представника в будь-який момент часу. Адже ми працюємо для вас, і там, щоб допомогти вам у ваших потреб страхування. Це, те, що ви завжди повинні тримати в голові.