Ви повинні купити дорожні служби, як частина вашого страхування автомобіля

Це дивно, як все змінилося в цих сучасних часів. Це було не так давно, що, коли у вас виникли проблеми з вашим автомобілем, ви повинні були подорожувати пішки вгору і вниз по дорозі, намагаючись знайти когось, щоб допомогти вам. Ну ті часи давно пройшли. Тепер є щось, відоме як дорожнього сервісу. Це дійсно один з великих винаходів цих сучасних часів!

Що таке дорожній сервіс? Це саме те, що випливає з назви. Якщо у вас є проблеми, ви просто зв’язатися по телефону, наведеним. Професійна допомога буде посланий поза до вас, щоб допомогти вам. Професійна допомога, як правило, місцеві провайдера, який буде поглянути на машину і робити які-небудь простий ремонт на місці. Якщо автомобіль не може бути відновлений швидко і легко, вони будуть потім організувати для автомобіля, який буде відбуксований в об’єкті. Вам буде дано поїздку додому або транспортування будуть організовані. Це прекрасне обслуговування!

Якщо ви придбали новий автомобіль протягом останніх п’яти років, ви, ймовірно, вже добре обізнані про те, що дорожні служби є. Вона виникла не в якості страхового продукту. Замість цього, виробники автомобілів почали пропонувати його в якості приманки, щоб купити їх автомобілів. Виробників, таких як BMW і Mercedes були одними з перших, хто зробив це. Як це часто буває в промисловості, інші виробники почали пропонувати його як тільки вони побачили, наскільки успішним він був для оригінального виробника.

Якщо у вас є новий автомобіль, немає ніяких причин, щоб купити дорожній сервіс, як частина вашого страхування автомобіля. Виробником будемо розглядати його на початковий період, який може бути в будь-якому місці від трьох до п’яти років залежно від програми свої пропозиції. Але що, якщо цей час минув? Якщо ви купуєте придорожнього сервісу, як частина вашого страхування автомобіля? Відповідь на це питання є те, що ви, мабуть, не повинні. Є кілька причин.

Перша причина ви не повинні купувати дорожні служби, як частина вашого страхування автомобіля має відношення до якості обслуговування. Простіше кажучи, інші групи, такі як AAA набагато краще справляються з нею. Вони робили це завжди, і вони можемо запропонувати послугу вниз до образотворчого мистецтва. Якщо у вас є проблеми, ви просто подзвонити і AAA подбає про все. Як додаткова перевага, вам не доведеться подати позов або що-небудь в цьому роді. Все просто обробляються AAA як частина фіксовану плату ви платите за членство.

Там є ще одна причина, чому ви не повинні купувати дорожні служби, як частина вашого страхування автомобіля, який трохи більш тонким. Деякі компанії автострахування розглянути заклики до дорожньої служби, щоб скласти претензію. Премії ви платите за свою страхування визначаються рядом різних чинників. Одним з факторів є кількість претензій ви робите на вашої політики. Можна, напевно, бачите, куди я йду з цим. Припустимо, у вас є три проблеми з автомобілів на дорогах в найближчі п’ять років і закликають до дорожньої служби кожного разу. Якщо ваша страхова компанія розглядає кожну з цих проблем, щоб бути претензії, ваші премії збираються посилиться! Це буде катастрофа.

Дорожньої служби є велика річ, і ви повинні обов’язково домовитися, щоб він. Це, як кажуть, в тому числі, як частина вашого страхування автомобіля, ймовірно, не найкраща ідея. Є й інші варіанти, які краще, як з економічної і стратегічної точки зору.