Ви повинні застрахувати свій автомобіль за ринковою вартістю або торгової

Багато людей запитують, чи повинні вони застрахувати свої транспортні засоби за ринковою вартістю або вартості угоди. Існує не правильну відповідь, це все залежить від автомобіля і ваших особистих обставин. Давайте спочатку визначити ці поняття, часто використовується неправильно. Роздрібна вартість являє собою ціну, яку ви заплатили за машину, наприклад, 100 000 одиниць.

Торгівля значення ціни, яку ви отримали б (розумно), якщо ви торгували транспортного засобу протягом ще, наприклад, 20 000 грошових одиниць, якщо ви грубий водій і автомобіль був фактично успадкували від вашої бабусі. По суті це та ціна, що здається в створенні дасть вам, приймаючи їх до уваги прибуток. Заміна значення те, що ви б заплатити, щоб купити аналогічний автомобіль сьогодні. Вона охоплює торгівлю цінності, але також бере до уваги приватні продажі.

Ринкова вартість є середньої роздрібної та відновної вартості, тобто 60 000 одиниць. Це сума, яку ви могли бути розумно продав його за до його крадіжки / пошкодження / ви вирішили продати його. (Розумні можливості справедливого і середнім, не ціна, яку ви “намагається піти с.)

Ви можете вирішити, чи хочете ви застрахувати свій автомобіль на її ринкову вартість або його відновної вартості. Останній буде коштувати вам трохи більше; що ще більш важливо, страхові компанії часто передбачають, вони замінять ваш автомобіль тільки в перші рік-два. Після цього, як ви розумієте, воно стає занадто дорогим для них. Ви повинні переоцінити ваш автомобіль щороку. Коли ви страхуєте автомобіль, ви повинні продовжувати регулювати вашу премію у відповідності з його зміною значення. Якщо ви починаєте з новим Mercedes Benz і платити непомірні премії за цю верхній частині діапазону автомобілів протягом ряду років, ви можете знайти по лінії, що ринкову вартість другого Mercs руку, різко скоротилося, і це коштувало б ваш час, а банку ці здоровенні премії за ці роки.

З іншого боку, якщо ви успадкували від Rolls Royce твій дід і він все ще працює, вона незабаром може коштувати набагато більше, ніж бензину він працює на (ймовірно, досить багато), і варто добре страхуванні. Автомобіль втрачає значення весь час, з моменту ви торгуєте вашого старого автомобіля і доведеться платити середині людина, яка приймає ваш автомобіль, до того часу ви їдете його від демонстраційного залу і почати додавати пробіг з годинником, до того часу знос починає діяти, не кажучи вже мінливого ринку, в тому числі ціни на нові автомобілі та моди або попиту на окремі види транспортних засобів. Таким чином, значення торгівлі розумний спосіб цінуємо Ваш автомобіль, маючи на увазі, що ви як би знаю, що ви втрачаєте певну кількість для зручності чужий робити всю важку роботу. Але ринкова вартість, якщо ви дбали Вашого автомобіля, може бути більш реалістичним показником того, що автомобіль коштує для потенційних покупців. Все, що вам потрібно зробити, це дослідження схожі марок і моделей в місцевих газетах. Відновлювальна вартість є найбільш дорогий варіант, і якщо ви непохитні ви хочете іншого транспортного засобу, як цю дитину, ви, ймовірно, платити більше страхових премій, ніж автомобіль, в кінцевому рахунку варто.

Але вибрати один з цих варіантів. За даними південноафриканського союзу страховиків (МАС), близько 65% автомобілів на наших дорогах сьогодні не застрахований. Це досить погано, не застраховані, уявіть собі, щоб бути залученим в пранг з іншого автомобіліст, який також не застрахований! Існує ще один варіант для забезпечення ваш автомобіль застрахований на його реальну вартість. Вона називається Поповнити-страхування і звичайно приймається, коли транспортний засіб було придбано у фінансах. Як це працює? Якщо ви купуєте автомобіль з питань фінансів, страхового поліса поступився компанія, через яку ви отримуєте кредит. Якщо з якихось причин вам потрібно подати позов, страховик спочатку заплатити фінансову компанію для врегулювання заборгованості фінансів, який залишає вас вільним боргом (певною мірою). Інша політика Ви можете бути зацікавлені в розслідуванні, особливо якщо ви купуєте старий автомобіль, є механічним страхових гарантій. Ця політика може бути, однак, тільки для вас цінність, якщо ви працюєте на автомобільному ринку. Якщо ви за кермом малолітражки, гарне обслуговування кожні 10 000 км буде явно більш економічно ефективним.