Ви повинні відкрити ощадний рахунок здоров’я

Ощадний рахунок здоров’я ще один варіант для споживачів на ринку, де постійне прагнення до кращого охорони здоров’я і більш різноманітні варіанти покриття. Ця опція творчий шлях для людей, щоб намагатися заощадити гроші на їх медичні витрати. Що таке ощадний рахунок здоров’я? Ощадний рахунок здоров’я є неоподатковуваної ощадний рахунок схожий на індивідуальний пенсійний рахунок (IRA). Він призначений для конкретної мети платять за непередбачені медичні витрати.

Ці витрати повністю оподатковується, якщо ви працюєте на себе, і є навіть вирахування для тих, хто такими не є. Готівку з цих рахунків можуть бути зняті за допомогою чека або дебетової картки. Ця нова розробка дає людям можливість, щоб допомогти оплатити звичайні медичні витрати або надзвичайні медичні рахунки, з грошима, які не обкладаються податком.

Медичні ощадні рахунки не є абсолютно нові ідеї, але закон зміни за останні кілька років зробили цей варіант, який тепер доступний для кого завгодно, у той час, перш ніж він був набагато більш обмеженим. Це шлях, що дані про здоров’я заощадження працює: Щоденно медичні витрати можуть бути сплачені низькою вартістю, високою франшизою поліс страхування здоров’я.

Сума, яка не використовується для оплати рахунків, будуть накопичуватися і продовжують стягувати відсотки в ощадному рахунку. Ця сума продовжує зростати в рахунку, рік за роком. Якщо ви досить щасливі, щоб прожити довге і здорове життя, то рахунок дійсно може бути використаний як доповнення на соціальне забезпечення після виходу на пенсію.

Принцип ідея відкрити ощадний рахунок здоров’я є заміна звичайної політики в галузі охорони здоров’я. Ці плани є більш гнучкими і дозволяють людям обирати собі лікарів в той же час отримувати частину захисту, яка виходить від більш високою вартістю страхових планів. Цей тип плану також хороший для людей з гарним здоров’ям, так як залишок коштів на рахунку продовжує нараховуватися відсотки.

Якщо ви йдете тривалого періоду часу без будь-яких незначні медичні витрати, то в підсумку ви ще безпечнішим, так як частина грошей, які ви платите йшли на рахунки, замість того, страхова компанія збирає все це.

У цьому плані особа несе відповідальність за виплату щодня медичні витрати, такі як відпускаються за рецептом ліків, медичні огляди, або основні огляди, в той час як страхування охоплює вас за більшість основних медичних проблем, таких як операції, або дорожньо-транспортних пригод. Для деяких людей це хороший від торгівлі, в той час як інші можуть бути зроблені нервувати.

Якщо ви схильні до хвороби або, як правило, є багато невеликих медичних рахунків протягом року, то дані про здоров’я заощадження, можливо, не кращий варіант для вас. Однак, якщо ви, як правило, здорові, але просто хочу, покриття для “про всяк випадок” сценарієм, то з ощадний рахунок здоров’я може бути відмінним способом, щоб забезпечити захист для себе.

Завжди зробити свою домашню роботу, і робити математику. Медичні ощадні рахунки звучить як великі ідеї, і для деяких людей вони є, але вони правильний вибір для Вас? Тільки деякі домашні завдання може визначити, що, але це варіант, який не повинен бути виштовхнуть зі столу занадто швидко, тому що вона може бути тільки компроміс ви так довго шукали.