Ви новачок в Массачусетсі медичного страхування

Для тих, хто новачок в страхуванні здоров’я Массачусетс, є певні речі, щоб пам’ятати. З великою кількістю корисної інформації, доступних в Інтернеті, ми в цій статті склали кілька основних порад, як зробити ваше здоров’я страховий поліс вибір клопоту безкоштовно процедурою. Перша порада полягає в порівнянні онлайн медичні плани і заощадити час. Знайдіть час, щоб дізнатися про кращих здоров’я Массачусетс політики за доступними цінами. Найкраще, що про пошук онлайн є те, що ви можете легко порівняти плани та їх переваги за своїм розсудом до того, щоб поговорити з представниками.

Як правило, здоров’я Массачусетс компанії пропонують безкоштовні послуги в режимі онлайн, а також безкоштовний миттєвий котирування. Все, що потрібно зробити, щоб отримати безкоштовні послуги, це заповнити форму безпечних додатків, незабаром після якої у вас є потрібний прямо перед вами. У разі, якщо є запити, страхові компанії в штаті Массачусетс мають ліцензії медичних або здоров’ю персоналу, щоб допомогти вам з вашими запитами по телефону.

тимчасовий чи короткостроковий медичного страхування штату Массачусетс

Короткострокові або тимчасове медичне страхування допомагає отримати ви охоплені протягом обмеженого періоду часу. Хоча це конкретний вид страхування, який може не підходити для кожної людини, це план, який використовується людьми, які збираєтеся змінити одну роботу від іншої, звільнені або сезонних працівників і навіть молоді люди, які в даний час відкладений від своїх батьків переваги медичного страхування. Тривалість короткостроковій перспективі політика в галузі охорони здоров’я в Массачусетсі може становити від 6 місяців до року.

Наскільки страхові форми стурбовані ті, для тимчасового або короткострокового політика простіше. Охоплення починається так швидко, як протягом 24 годин, і орієнтована на хвороби і ризики аварій. Так само, як план є тимчасовою, короткостроковій перспективі медичне страхування не поширюється на профілактичну допомогу, попередньо існуючі умови здоров’я, а також стоматологічне або очей супутніми захворюваннями. У разі, якщо попередньо існуючі медичні умови, проконсультуйтеся з вашим права COBRA.

Тримайте страхування після того, як втратили роботу

Не лякайтеся, якщо ви безробітний, як страхування все ще можемо працювати в цій ситуації. Наприклад, якщо ваша дружина збирається поставити, ви не хочете втратити страхування материнства в будь-якому випадку. Страхування покриваються кобра, Консолідований бюджет Омнібус примирення закону, триває довше, ніж короткострокові страховки, але, незважаючи на це, його наслідки будуть тимчасовими – 18 місяців. Якщо ви не в курсі тимчасового охоплення, сісти за стіл з надійним агентом.

Є також HIPAA закони, і ви могли б їх покрити ваші Массачусетс політики охорони здоров’я. Це не випадок, він з попередньо існуючі умови, тимчасовий план здоров’я допомагає отримати ви охоплені. Ви могли б фактично бути винесено неприйнятними з новим планом. Даних медичного страхування та звітності в закон може допомогти, пропонуючи вам негайний доступ до порівняльних охоплення той час як ви, звільнення з роботи, яка запропонувала охоплення.