Ви не думаєте, що незалежні підрядники повинні Робочі страхового відшкодування, – але вони

У вас є ручка в руці, готовий підписати новий контракт клієнта, а потім поглянути на дрібний шрифт. Він каже, що, аби отримати роботу, ІТ-бізнес повинен нести п’ять різних видів страхування. Це не може бути правдою! Або чи не так?

Якщо у вас вже є E & O, спільної відповідальності та страхування малого бізнесу майно, чи не так застраховані майже все? Навіщо вам потрібно, щоб робочий комп і відповідальності роботодавців, теж?

Крім того, що багато штатів мають закони, що вимагають від компаній з W2 співробітників для виконання компенсації охоплення робітників, ці політики просто забезпечити покриття, що інші види страхової бізнес не роблять. Щоб захистити свої інтереси, ваші клієнти хочуть бути впевнені, що ви захищаєте ваші.

Відповідальність порівняно з іншими видами страхування
По-перше, це корисно, щоб зрозуміти різницю між політикою відповідальності та інші види страхування:

• Відповідальність політики призначені для захисту вашого бізнесу від високої вартості критих судових позовів або аналогічні претензії страхування, і будь-які населені пункти, що судові постанови, щоб ви платили в якості результату.
• Інші типи комерційної політики, такі як об’єкти малого розміру бізнесу або акомпанують страховці дроворуба, відшкодувати ваші бізнес для всіх або частини фактичних витрат на критих вимог, таких, як заміна пошкодженого обладнання або медичних рахунків.

Тому залежно від того, що ситуація може в кінцевому підсумку справу з – до суду, травми або фізичної шкоди майну – можуть знадобитися різні види страхування повинні бути повністю покриті. Різні типи страхових полісів рішення ситуацій, пов’язаних з різними людьми, теж: Деякі відповісти на претензії з боку клієнтів та інших за межами вашого бізнесу, в той час як інші призначені для претензій від власних співробітників або субпідрядників.

Як кожна політика відповідає
Давайте поговоримо про те, як різні види страхових полісів буде реагувати у разі на-нещасних випадків на роботі. Припустимо, один з ваших співробітників працює на сайті клієнта і страждає серйозної травми спини під час руху важкого частина обладнання:

• не підпадає під загальне зобов’язання. Основні положення по страхуванню відповідальності поширюється на позови про тілесних ушкоджень або інших травм або матеріального збитку. Він призначений для захисту вашого бізнесу від високої вартості позовів, що випливають з інцидентів, які відбуваються на вашій території або в інших покритих місцях, де ви зазвичай ведення бізнесу. Якби це був клієнт, який були позивати за шкоду, заподіяну вам або одному з ваших співробітників, основні положення щодо відповідальності буде відповісти. Але позов від одного з ваших власних співробітників, стверджуючи, що ваш бізнес є відповідальним за його готовий на всі травми спини, що не будуть охоплені.
• не підпадають під страхування майна. Ваш малий бізнес власність страховий поліс покриває тільки майновий збиток, а не тілесні ушкодження. Так що, якщо ваш співробітник падає, що важка частина обладнання після перенесеного травми, ця політика буде платити за будь-який збиток, заподіяний обладнанню або будівлі – але це не допомогло б оплачувати медичні рахунки Ваших співробітників.
• не поширюється професійної відповідальності. Ваша професійна відповідальність або E & O страховий поліс захищає вас тільки від судових позовів, в яких стверджується, що клієнт недбалими діями вашого бізнесу, помилки або упущення змусило їх фінансові втрати. Знову без покриття за нанесення тілесних ушкоджень співробітнику.
• Криті! Оцінного політики вашої робочої покриває медичні та інвалідності витрат ваших співробітників у випадку хвороби або травми, такі як цей випадок. Так що, якщо ваш співробітник буде не вистачати роботи протягом декількох тижнів, поки він одужає, він буде платити йому частину доходів він втратить. Вона буде також сплачувати рахунки за відвідування лікаря, ліки, діагностичні тести, терапії або госпіталізації безпосередньо пов’язані з на-нещасних випадків на роботі. Так, якщо ваш працівник травму на роботі і у вас є оціночного охоплення дроворуба, вам не доведеться платити ці витрати зі своєї кишені.
• Ваш роботодавець відповідальності політики, зазвичай входить до складу робочої політики комп, захистить Вашу компанію Якщо працівник стверджує, що свою травму або хвороба була викликана недбалістю Вашої компанії або нездатність забезпечити безпеку на робочому місці. Так, якщо працівник у цьому випадку подає до суду на вас, ця політика платить судові витрати і будь-які врегулювання суд може зобов’язати вас платити, до встановлених меж політики.

Але я всього лише однією людиною!
Що, якщо ви навіть не співробітників? Чи може ваш клієнт як і раніше наполягають, що ви носите оціночного робочим? Коротше кажучи, так.

У багатьох державах, якщо ваш клієнт не може показати, що ви, його субпідрядник, проводити страхового відшкодування власних робітників, ви будете автоматично підпадають під політику найму компанії, за рахунок прийому на роботу компанії. І, звичайно, ваш клієнт не хоче цього. Так що навіть якщо ваш стан не вимагає його для однієї людини компаній, ви, можливо, доведеться купити охоплення тільки для задоволення вимог клієнта.

Якщо ви використовуєте субпідрядників, вони можуть бути звільнені від робітника, ваша держава вимог акомпанують страховці – але, з іншого боку, деякі країни вимагають компанії, щоб покрити 1099 підрядників. Ось чому так багато малих ІТ-компаній роблять те, що роблять їхні клієнти: вимагають власних незалежних підрядників для виконання своїх робочих оціночного страховий поліс, так що вони не повинні платити за освітлення самих.