Ви не впевнені в кращий план медичного страхування для Вас

Є кілька основних медичного страхування вибору для споживача. Ці три типи планів є традиційними доплати плану, висока франшиза плану та охорони здоров’я план економії.

Починаючи з першого, традиційного спільного плану виплат, на цей раз дозволяє споживачу легко і точно, щоб зробити медичне прогнози догляду вартості. Ну і хворий відвідування лікаря є частиною низькою доплати структури. У багатьох випадках такий профілактичної допомоги, а також відвідування доступні безкоштовно. Доплат, однак, буде змінюватись в залежності від візитів до лікаря і план придбали. Якщо візит передбачає госпіталізації, пацієнт несе відповідальність за задоволення суми франшизи вказаним у полісі, а потім, як очікується, співстрахування платити відсоток від суми максимального співстрахування.

Давайте уявимо, що Ганна має біль у горлі і вирішує звернутися до лікаря для лікування. Вона знає, що доведеться платити доплати, коли вона отримує лікування. Лікар вирішує, що вона повинна бути в лікарню для видалення мигдалин. Вона в такому випадку доведеться платити за госпіталізацію яка включає в себе лікарні і лікаря збори, поки вона не досягне своєї франшизи. Потім вона буде платити відсоток, співстрахування або платити на іншу частину рахунку до співстрахування не перевищено. Коли ці цілі удар, Анна не буде мати ніяких вартості медичного обслуговування, крім доплати суми до кінця поточного року календар. Коли людина шукає правильний план, майте на увазі, що більш високі щомісячні ставки страхових внесків застосовується до планів, які мають низьку доплати, франшизи і співстрахування кількостях.

Обов’язкове страхування при великих медичних витрат є те, що висока франшиза план розроблений, щоб зробити. Відповідальність покладається на споживача для всіх медичних витрат, пов’язаних с до суми франшизи. Безкоштовний профілактичний догляд також є частиною багатьох такого роду план, і ці плани справді стоять на місяць менше, ніж доплата тип плану. Однак потенціал виплачують більше протягом року цілком можливо, для споживача, якщо вони потребують вище середнього числа медичних процедур і послуг протягом року.

Відносно новий малюк на блоці страхування охорони здоров’я є економія План Охорони здоров’я. Це є частиною високої франшизи ви були проінформовані про раніше, і вони дійсно є податковими пільгами ощадний рахунок, а це означає, що всі ваші даного типу рахунку підлягають оподаткуванню. Навіть якщо у вас є, щоб зняти гроші з рахунку по кожному затвердженому медичні витрати, вони як і раніше оподатковується. Некваліфіковані зняття оподатковуються, але якщо у вас є гроші на рахунку в кінці року йому дозволено бути перенесені на наступний рік без штрафних санкцій.

Такі три основних типи планів медичного страхування, доступних для споживачів. Важливо, щоб збалансувати потребу в доступному щомісячними платежами з можливістю оплати франшизи і співстрахування суми, у випадку серйозного захворювання. Податкові міркування також повинні бути розглянуті при прийнятті вибори здоров’я догляд страхування.