Ви навіть не потрібно страхування життя

Чи здається, що кожна зі сторін ви йдете є хлопець там, хто продає страховку? Він буде загнати вас в кут, дати вам свій виступ і його карту і сказати вам, що “вам потрібно більше страхуванню і чому б вам не отримати більше, це так дешево”. У цій статті будуть підготувати вас з поверненням лінії для нього залишити вас у спокої назавжди.

Є певні моменти у вашому житті, коли вам не потрібно страхування життя. Наприклад, якщо ви молоді, живете в квартирі і самотні, є хороший шанс, що вам не потрібно страхування життя. Якщо ви помрете, ваша нерухомість окупляться будь-які борги, які ви повинні і нічого не залишилося піде на все, бенефіціарами або люди, викладені у вашій волі. (Примітка – Якщо у вас немає бажання або бенефіціарів встановлений в місці, зробіть це зараз або суддя буде вирішувати, хто буде отримувати ваші особисті речі і гроші).

Але що станеться, якщо ви старше, у вас є страхування життя вже на місці і не впевнені, що у вас є достатньо або якщо вам це потрібно більше. Як ви знаєте, коли ви повинні купити іншу або скасувати політику?

Відповідь на це питання лежить в деякому число хрускіт. Вважайте, що це простий приклад:

50-річний чоловік – одружений. Двоє дітей. Отримує $ 70000 на рік.
1 дитина починаючи коледжу: першокурсник. Вартість навчання складає $ 30 000 на рік. Батьки платять всю суму. Інша дитина виріс і пішов з дому.
$ 500 000 іпотечних залишив на будинок своєї мрії – немає намірів про переїзд в інший будинок ще за життя.
Ніяких інших боргів.
Дружина має успішну кар’єру заробив $ 70000 і може забезпечувати себе самостійно повинна чоловіка померти.

Якщо ця людина є страхування життя? Найбільш виразно. Якщо він помре сьогодні, його дружина могла б підтримати себе на її зарплату – але вона могла дозволити собі $ 30,000 / на рік за навчання, і дозволити собі тримати іпотеку на будинок – ні.

Роблячи простої математики, вдова буде потрібно 4 роки навчання і гроші, щоб погасити іпотеку. Це дозволило б залишити її в будинок мрії, який буде сплачений, і зручний для неї зарплату, щоб жити. У цьому прикладі, чоловік повинен мати (як мінімум), $ 620 000 страхування життя.

Скажімо, він думав, що це на всьому протязі і має $ 1000000 страхування життя на його життя.

Оцінки страхових добирається, щоб бути складно, коли діти покинули будинок. Після виплат за основними по іпотеці до $ 200000, чоловік переоцінює своє життя страхуванню. Що відбувається зараз?

Чи необхідно, щоб у нього $ 1,000,000 страхування життя на його життя і платити страхові внески, коли вони є тільки $ 200000 зобов’язань проти їх звуть? Здавалося б, логічно, що мінімальне страхування життя він повинен мати на його життя (за умови його дружина може підтримати себе після його смерті) становитиме $ 200 000.

Чи завжди так просто в реальному житті? Ні.

Це було б корисним мати обговорення з дружиною і фінансовим консультантом про скорочення свого життя страхового покриття. Причина Я виховую фінансового консультанта є більшість з них навчаються в управлінні прогнози страхування життя. Вони будуть думати про фактори, які ви не можете мати і мати можливість обговорити страхування життя разом з вашої мети, щоб переконатися, що ви робите правильні рішення.

Одна річ, яку ви повинні зробити після прочитання цієї статті, це перевірити, якщо у вас є потрібна кількість страхування життя. Подивіться на свої поточні борги / зобов’язання (іпотека, автокредитування і т.д.) і ваші майбутні зобов’язання (навчання в коледжі, весілля) і визначити, скільки це буде коштувати в майбутньому доларів (наприклад, коледж в 2020 році не буде коштувати те, що робить сьогодні ) і визначити потрібну кількість страхування життя ви повинні мати.

Після того як ви з’ясували, скільки вам потрібно, і мати його в місці, не забудьте розповісти страхування хлопця / дівчини в той наступній вечірці. Вони рухатимуться далі швидко!

(FYI – .. Одне з правил у забезпеченні страхування життя є те, що бенефіціари не дозволено мати велику грошову вигоду від смерті власника бенефіціаром, як передбачається, “Правое дело” за політику Наприклад, я не міг піти в мої місцевого страхового агента і їх скласти $ 10000000 політики на мою дружину. Якби мені довелося $ 10 млн іпотеку на мій будинок, то я міг би, як я “Правое дело”, але тільки тому, що я хотів би мати політику, що розмір Байдуже ‘т означає, що я отримаю його.)