Ви можете мати більше перспектив, ніж ви можете handle_

За останні 9 років, з тих пір ми ввели страхування Pro Shop в листопаді 1999 року, ми говорили агенти по всій країні … “Ви можете бути перед більш« права перспективи »протягом одного місяця, ніж більшість агентів побачите в цілий рік.”
Ми допомагаємо агентів визнати, що розвідка не повинно бути важко або розчарування, якщо ви дізнаєтеся, “інсайдерської секрети” про те, як правильно і ефективно продати свої послуги. І, ефективний маркетинг це все про вас доставку … «Право Повідомлення ‘, до” потрібним людям “, в” потрібний час “!

Деякі агенти відразу побачив наше повідомлення, застосовуються методи, які ми рекомендували, і протягом усього місяця або близько того, що вони були в змозі подвійного і потрійного комісій їх і / або збори до $ 20 000 – $ 50 000 в місяць. Для інших агентів, це зайняло шість місяців до року, щоб подвоїти і потроїти їх щомісячного доходу. І, на жаль Є багато агентів, які все ще борються, тому що вони, здається, не отримують повідомлення взагалі.

Всі і кожен з вас може бути більше перспектив, ніж ви можете впоратися, протягом найближчих шести місяців, якщо ви зрозумієте, що це, або будь-який бізнес, ви берете участь у, йде про вашу здатність послідовно залучити «правильних» людей до вас. Ваш успіх у бізнесі в кінцевому рахунку визначається вашої здатності і готовності продати себе і свої послуги для вашого ідеального перспективи.

Отже, давайте приступимо до деяких важливих питань …

Якщо ви хочете мати більше перспектив, ніж ви можете впоратися, то ви хочете, приваблює людей у ​​вас є кращий шанс Налаштування призначених зустрічей з та продажу. І, насправді неймовірно легко, якщо слідувати три важливих кроків … уникнути двох поширених помилок … і дізнатися одну просту істину!

Вона починається з цих критичних три кроки …

«Право Повідомлення ‘, до” потрібним людям “, в” потрібний час “!

Крок перший … «Право Повідомлення ‘дійсно про вас вирішити, що конкретні проблеми ви збираєтеся спеціалізуватися на вирішенні для людей, щоб залучити їх до вас. Якщо ваші перспективи не бачить у них є проблеми, і зрозуміти, як ви можете допомогти їм, чи є причини для них, щоб зайняти свій дорогоцінний час, щоб зустрітися з вами, не кажучи вже купувати у вас? (І це не про вашу гарячої нових продуктів, що мають найнижчий премії, доходи від інвестицій, пляма нова ідея продажів, компанії, яку ви представляєте, або облікові дані!)

Крок другий … “Правильні люди” про тебе вирішувати, хто кращі перспективи для конкретного завдання, яку ви вирішуєте. Які конкретні групи людей потрібно, і найбільше виграє від ваших послуг, можна побачити на сприятливій основі, і мають можливість оплатити ваші послуги?

Крок третій … “Right Time” переконавшись, люди бачать ваше повідомлення, коли вони готові і здатні вжити заходів. Люди купують, коли вони готові купити, а не коли ви будете готові, щоб продати. Так що, якщо ви хочете продати їх, ви повинні бути в постійному контакті зі своїми кращими перспективами, так що ви там, коли вони готові купити.

уникнути цих двох поширених помилок

Більшість агентів хочеться вірити, що маркетинг є те, що ви можете робити кожен раз в той час, коли ви вирішите, що вам потрібно більше перспектив. Вони вважають, що це як вода аспект, який ви можете просто включити, коли вам потрібно води. Розглянемо, єдина причина, ви можете отримати воду безпосередньо з вашого грані, це все за лаштунками важка робота відділ робить воду «побут», щоб вода прісної і ясно. Ваш маркетинг, залучення право потенційних клієнтів, вимагає такої ж щоденну увагу, якщо ви хочете зберегти стійкий потік «правильні» перспективи.

По-друге, всупереч тому, що більшість агентів вчать сьогодні, ефективна розвідка НЕ ​​є гра чисел. ‘Старомодні’ розвідка підходу більшість агентів дізнатися, що, якщо ви звернетеся достатня кількість людей, (купити досить призводить, холодного дзвінка досить багато людей, досить запустити оголошення, або відправити достатню кількість знаків продажів), ви будете в кінцевому підсумку знайти достатньо перспективи, щоб встановити досить призначеннях, закрившись досить продажів, щоб зробити прибуток, яку ви хочете. Цей підхід ‘Гра чисел до розвідки може працювати в деякій мірі, якщо ви працюєте з великою кількістю людей, і ви робите це послідовно. Тим не менше, навіть якщо у вас робота з великими числами, і робити це постійно, то результати можуть бути дуже спорадично. Ви ніколи не знаєте, хто буде читати ваше оголошення рекламний лист, а потім відповісти. Основна проблема в тому, що ви, як правило, такі до-відповіді, щоб спробувати встановити призначення з людьми, які ніколи не чули про вас раніше.

одну просту істину

Люди завжди краще працювати з тими, які вони вже знають і яким можна довіряти. Чим більше хороших речей, які люди чули про вас і роботу, яку ви робите, тим легше буде змусити їх реагувати на ваші пропозиції, призначати зустрічі, і купувати у вас.
Отже, що ж все це означає …

Що все це означає, що якщо ви хочете мати більше перспектив, ніж ви можете впоратися; Якщо ви хочете бути в перед більш «права перспективи» протягом одного місяця, ніж більшість агентів побачите в цілий рік, а потім ви повинні бути “повне” маркетинговий план, який ви працюєте на кожен день!

Чим більше часу ви витрачаєте на розробку добре округлені маркетинговий план, спеціально для вашої унікальної ситуації, простіше і вигідніше ваші фінансові послуги кар’єри стає!

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців