Ви можете дозволити собі не мати страховку для Вашого бізнесу

Навіщо компанії мають страховий бізнес? Можливо, причина номер один для не мають покриття фінансових витрат. Логіка, ймовірно, загальний. Чому отримати страховку якщо це буде коштувати занадто багато, і нічого не сталося, щоб виправдати необхідність страхування в усякому разі, чи не так? Неправильно.

Мало що може поставити вас і вашої компанії в ризику більш непередбачених лих. Ви в буквальному сенсі слова одного великого шторму або один великий позов від фінансового краху, якщо у вас немає іншій формі адекватного охоплення для вашого бізнесу – незалежно від того, наскільки велика або мала вона є.

Крім того, те, що деякі, можливо, деякі власники малого бізнесу або індивідуальних підприємців не розуміють, що будь-який бізнес перебуває під загрозою судового переслідування для всіх видів причин. Ніхто не може фізично захистити себе від всіляких лих, які можуть відбутися в певний момент у майбутньому. Саме тому страхування існує. Ось чому вам потрібно страхового бізнесу. Ось чому ви повинні зробити інвестиції в покриття для захисту все, що ви працювали у створенні і розвитку вашого бізнесу.

Крім того, одним з найбільших ризиків для деяких фірм є перспектива до суду за професійні проступки. Це причина, чому деякі підприємства потребують професійного захисту відповідальності в якості частини їх страхового покриття. Без нього один позов для професійних проступків може не тільки поставити ваш бізнес в серйозний фінансовий ризик, але він також може вплинути на вашу репутацію і ті, які пов’язані з вами. Без відповідальності захисту, ви можете бути в одному кроці від ставить під загрозу ваше професійний статус постійно.

Справді, якщо ви успішний і зростаючий бізнес, кількість людей, яких ви з вашим впливає діяльність може бути необмеженим. Послуги ви надаєте або навіть аутсорсинг іншим може стати предметом судового розгляду без найменшого попереджень. Це практично неможливо для будь-якого бізнесу, щоб захистити себе від всіляких позов без деякої форми страхування професійної відповідальності.

Подумайте про те, в якій мірі ваша професійна поведінка може вплинути на інші, і ступінь, в якій ця діяльність поставити вас на ризик судового розгляду. Ви безпосередньо надають послуги клієнтам. Ті клієнти розвернутися і використовувати вашу роботу у веденні свого бізнесу. Це впливає на їх клієнтів, які використовують цю роботу до впливу інших, і так, і так далі.

Він може буквально взяти років на те, щоб стати предметом судового розгляду в якийсь момент в майбутньому. Без професійного захист відповідальності як частина вашого страхового бізнесу, судовий процес може вдарити, і ви не будете знати, що вдарив вас. Цього можна уникнути, за смарт-бізнесу, які захищають себе з далекоглядністю і належне освітлення.

Те, що деякі власники бізнесу не знають про те, що деякі юрисдикції не буде навіть дозволить вам мати ліцензію або вести бізнес без страховки, яка може включати в себе професійне висвітлення відповідальності. Деякі підприємства не буде мати справу з вами, якщо у вас немає професійного освітлення відповідальності, тому що вони не хочуть бути предметом позову себе. Після отримання професійного освітлення відповідальність, як частина вашого страхового бізнесу, ви, по суті займаються гарною ділової практики, а також захистити себе від ризику судових великі чи малі.

Тепер, деякі власники бізнесу або фахівці, можуть подумати, що їх поведінка є бездоганним. З цієї причини, вони можуть подумати, що такі речі, як професійна страхування відповідальності є необхідними. Якщо ви робите все по книзі, і надати вид послуг і професіоналізм, який ви знаєте, що ви здатні, деякі люди думають, що досить добре.

Існують дві основні причини, чому це мислення є помилковим.

Перша в тому, що ти людина. Ви будете робити помилки. І все це займає одну помилку, і ви могли бути зруйновані. Стільки, скільки це може бути приємно думати, що це ніколи не трапиться з вами, перспектива, що таке трапляється повинні бути досить важливі для вас. Подумай про це. Це після того, як катастрофа відбувається, коли ви говорите собі: “Я повинен був це передбачити.” Після отримання професійного освітлення відповідальність, як частина вашої страховий пакет, ти бачив його чекати і зробив щось про це, щоб уникнути катастрофи.

Друга причина, ви не можете покладатися на свою поведінку в тому, що ви просто не можете собі уявити, як легковажна або невинним позову або заяви може бути, і як дорого це може в кінцевому підсумку, якщо ви опинитеся того, щоб боротися з цим. За наявності страхового бізнесу з страхуванні відповідальності, ви майже прийняти всі турбуючись зі столу. Це тільки в цій точці, що ви дійсно можете почувати себе комфортно, покладаючись на ваш професіоналізм та поведінки. Якщо правда завжди перемагає, то адекватного страхового покриття, що перемога робить менш тривожними і тривожно один.

Стільки, скільки власників бізнесу та фахівців хотілося б думати, що вони не буде вражений освітлення, або, що страховий бізнес є надто дорогим, це тільки розумним і розсудливим переконатися, що ви маєте право охоплення, який включає в себе професійну відповідальність. В іншому випадку, одного ранку ви можете прокинутися і помітити вас був обслужений з повідомленням про судові процеси, і вашої ділової життя може блимати прямо перед вашими очима.