Ви могли б отримати перерву на страхування автомобіля, якщо …

Багато міркування враховуються в цитати страхування автомобілів. Я думав, що від типу автомобіля і покриття ви купуєте обернув його, але, але це тільки початок! Те, як ви використовуєте свій автомобіль, де ви живете, якщо ви оплатите рахунки вчасно і з ким ви можете бути також розглянуті. Це все зводиться до наступного: яка ваша ймовірність наявності автокатастрофу і насправді потребує ваша страхова компанія тягнути до кінця для вас?

Для страхових компаній, щоб залишатися на плаву, вони повинні оцінити їх премій в той же час ретельно конкурентоспроможними. Вони інвестують в дослідження, з метою визначення, які типи людей і ситуацій, які більш-менш імовірно, призведе до виплати страхового відшкодування. Тоді ризик визначається яка впливає страхування цін. Щоб зробити речі більш цікаві, різні страхові компанії розглядають різні чинники. Ось чому важливо, щоб перевірити з більш ніж однієї компанії за ціною і варіанти страхування.

Ви можете отримати перерву на страхування автомобіля, якщо … ви купуєте менш дорогий автомобіль.

Типу автомобіля, який ви шукаєте, щоб гарантувати, відіграє важливу роль у страхуванні цін. Більш дорогий автомобіль, ймовірно, буде більш дорогим для ремонту або заміни, ніж менш дорогий автомобіль. Крім того, деякі автомобілі виявилися менш сприйнятливі до пошкоджень і травм пасажирів, ніж інші!

Ви можете отримати перерву на страхування автомобіля … Якщо ви живете в невеликій громаді і не плануєте водіння пір.

Де і коли ви будете за кермом? Є більше шансів за шкоду, якщо ви їдете в населеній місцевості в порівнянні з сільською громадою або невеликого міста. Великі міста, природно відчувати більше викрадення автомобілів, аварії і вандалізму, тому що є ще люди юрмилися разом!

“Коли” відноситься до відстані і часу. Деякі люди зовсім небагато водіння кожен день, тому що вони, можливо, доведеться довго добиратися, або вони використовують свої автомобілі для ділових цілей. Ті люди представляють більший ризик, ніж, скажімо, наприклад, тих, хто працює з дому.

Ви можете отримати перерву на страхування автомобіля … Якщо ви старше 25 років.

Я думаю, що ми всі чули анекдотів про молодих, самотні чоловіки отримують вал на страхування автомобіля, і це правильно. Дослідження показують, що водії у віці до 25 мають більш високу ймовірність нещасних випадків і це йде для самотніх людей і чоловіків теж.

Ви можете отримати перерву на страхування автомобіля, якщо …, ви платите свої рахунки вчасно і не мав минулих аварій.

Нарешті вашої історії водіння і кредитної історії враховуються. Швидше за все, вище, якщо ви призвести до аварії, може призвести до виникнення іншої. Крім того, дослідження пов’язані погані кредити на більш високі претензії страхування автомобіля.

Ви можете отримати перерву на страхування автомобіля … якщо ви робите вашу домашню роботу!

Перевірте в ціни страхування автомобіля при покупці автомобіля. Звузити вибір автомобіля, а потім порівняти страхових внесків. Зв’язатися з більш ніж однієї страховою компанією про ціну і варіанти страхування. Запитайте про знижки страхування автомобіля. Деякі компанії винагороджують тих, хто має хороші оцінки, наприклад, велику історію водіння або кілька політик. Привід ретельно, щоб запобігти нещасним випадкам і зберегти вашу кредитоспроможність в хорошій формі.