Ви мабуть, жертвою крадіжки

Мікроавтобусом, водій не повинні залишати свої інструменти в своїх автомобілях, вони були попереджені.

Як влітку підходи, більше домовласників можливо, забажає провести професійну роботу, проведену в їх будинках.

Розширення, зміна обстановки, наймаючи для миття вікон, і навіть платити садівнику, щоб очистити їх саду можуть бути деякі з речей, в їх списках.

В результаті ділового спілкування між професіоналами могли отримати вигоду з підвищення, навіть після того, дослідження показало, що більше британців звертаються до DIY, як пропозиція, щоб скоротити витрати.

Проте, як економічний спад продовжить падати, то тепер злодії, бувши досвідчений, щоб увірватися в фургонах роздобути інструменти і системи супутникової навігації.

Фургони на злодіїв
Вона є спільною для ван водіїв залишати інструменти в своїх автомобілях після довгого робочого дня.

Однак, залишивши інструменти та інші цінні речі в автомобілі на ніч дає багато злодіїв можливість прорватися всередину

Згідно з опитуванням, проведеним Пряма лінія для бізнесу, 21 фургонів розбиті на кожну годину по всій Великобританії.

Опитування також показало, що 36 відсотків водіїв ван не в змозі очистити вміст своїх фургонів в кінці дня.

Ван страхування клієнтів останнім часом радять тримати свої транспортні засоби порожній, коли він не використовується після статистики з Сомерсета поліції показало, що мало місце збільшення крадіжок з автомобілів на півночі Сомерсет.

Цифри показали, що приблизно 76 крадіжок були зареєстровані протягом останніх декількох тижнів.

Страхувальниками в області в даний час рекомендується “зберігати пильність.

Дейв Hayward, зон безпеки спільноти сержанта, сказав: “Ми просимо, щоб автомобілістам зберігати пильність і робити все можливе, щоб скоротити можливості для крадіжки, гарантуючи, що ваші речі не залишаться на дисплеї.”

Він додав, що: “найбезпечніший варіант, щоб не залишати у власності транспортного засобу”.

Крім того, згідно Оксфордшир поліції, водії комерційних фургонів з більшою ймовірністю стати жертвою крадіжки, якщо вони залишають свої інструменти в своїх автомобілях.

Детектив-сержант Метт Jarman сказав: «Більшість … [цих] злочинці опортуністів і навряд чи пробитися в порожню транспортного засобу”.

Симон Henrick від прямої лінії для бізнесу сказав: “Є більш ніж 185 000 фургонів увірвалися рік у Великобританії, і багато водіїв роблять це легко видобувачем для злодіїв.”

, Гарантуючи вам здійснювати інші заходи обережності, такі як встановлення нового запобіжника, ви можете зменшити ризик стати жертвою крадіжки.

Більшість водіїв фургонів, які несуть цінних інструментів та обладнання в салоні автомобіля, турбуватися про безпеку своїх товарів.

Новий замок був запущений Stoplock забезпечити потужний захист від злочинців. Підробок важких ван замок із замком і двома ключами можна придбати за менш ніж 50 £ і може врятувати Страхувальник від втрати крадіжки.

Статистика від прямої лінії показали, що 51 відсотків водіїв ван не мають вбудовані тривоги з 16 відсотків зізналися залишаючи двері розблоковані протягом ночі.

Вартість інструменту та обладнання можна додати до тисячі фунтів. Тому важливо для бусів драйвери для забезпечення їх інструментами застраховані за їх страховий поліс фургон.

Ваші інструменти охоплені?

“Тільки 33 відсотків водіїв ми попросили були відповідні страхування для покриття їх зміст. Втрата ваші інструменти або акції може мати серйозний вплив на ваш бізнес і не мають їх покритими робить її набагато більш дорогим, ніж воно має бути, “додав Хенрік.