Ви збентежені, про який політики страхування автомобіля підходить вам найкраще

Як тільки ви ступаєте всередині автомобіля і прийняти сидіння водія – є ймовірність, що хворий осягає доля вас. Подібні інциденти пошкодження, травми – або навіть може настати смерть. У Канаді, володіння автомобілем страхування власник автомобіля є обов’язковим, якщо ви хочете їздити по дорогах загального користування. Страхування автомобіля також позбавляє вас від необгрунтованого ситуації та майбутніх фінансових зобов’язань.

У Канаді є обов’язковий мінімум пункту страхування цивільної відповідальності, що вимагає індивідуального мати охоплення за $ 200 000, за винятком міста Квебека, де потрібно мати як мінімум $ 50 000. Однак бажано, щоб у вас є авто страхування, яке забезпечує страхування відповідальності за мінімальну суму. Це дозволяє зручно платити за пошкоджений автомобіль, а також для відшкодування збитків судом у разі, якщо ваш автомобіль потрапляє людина або пошкодження майна. Так само необхідно мати страхування автомобіля в Канаді, страхові компанії мають гриби в країні. Ви можете отримати покриття в обмін на номінальну суму, відомий в народі як “преміум”, які ви платите в страхову компанію в кінці певного заданого періоду, скажімо року. Чим вище охоплення, тим вище буде премія.

На момент покупки авто страхування, ви отримаєте канадської провінції Inter-Страхування автоцивілки карті, також відомий як “Рожева карта”. Рожева карта розглядається як доказ того, що ваш автомобіль має страхування автомобіля в будь-якому місці Канади. Ця карта має величезне значення і вирішальним документом, який Ви повинні нести і забезпечувати співробітнику поліції, якщо потрібно. Рекомендується не залишати картку страхування у вашому автомобілі. Тому що, якщо автомобіль був вкрадений, ви втратите картку, а також.

Найбільш серйозна проблема, яка спливла сьогодні Хоча вибір на користь страховий поліс автомобіля не відсутність вибору, але на диво, велика кількість його. Тому, перш ніж крок вперед і розрахуватися з одним задати собі наступні питання:

1) Чи можу я купити “нове за старе поліса для мого автомобіля?
2) є оренда автомобіля коштує страхового покриття, коли моя машина не використовувалася через втрати в страховому плані?
3) Ви знаходитесь у зоні захисту, доступні для оренди автомобіля? Якщо так, то на кому лежить відповідальність лежить?

Виберіть кращі авто страхування для вашого автомобіля і відпочити так. З надійним страховим брокером на вашому боці, ви можете зробити стібок, зроблений вчасно. Якщо Ваш автомобіль відповідає аварії та пошкодження, страхування автомобіля буде платити за витрати. Крім того, якщо автомобіль був вкрадений або зруйнований, то й претензії можуть бути зроблені для відшкодування. Основна перевага, що політика страхування автомобіля забезпечує є задоволення фінансових зобов’язань. Якщо автомобіль випадково запустити над пішохідною і поранив його, водій, як правило, подала до суду. Він не оплачує тільки медичні рахунки для жертви
але і за шкоду, стягується в цьому зв’язку. Якщо у вас є страхування цивільної відповідальності, ви можете легко компенсувати такі витрати. Страхові компанії, як Insuremetoo містить детальну інформацію на цей вид страхування і його нюанси в деталях.

Таким чином, отримати бурчить на страховий поліс автомобіль, як тільки ви можете!