Ви застраховані, щоб покрити фінансові та фізичні затрати внаслідок ДТП

Так як автомобільні аварії відбуваються настільки часто, вони є найбільш поширеним типом особиста справа травми в нашій судовій системі. Майже половина всіх дорожньо-транспортних пригод результат в деякому типі травми, за даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху. Часто ці виявитися серйозними травмами, які роблять водії право на деякі суму компенсації. Через частоти цих судових справ, важливо, що ви берете правові заходи якомога швидше. Ви не хочете чекати компенсацію за медичні витрати, відновлення втраченої заробітної плати, компенсації за пошкодження автомобіля або майна, підмінний автомобіль, збитки за біль і страждання, або штрафні збитки.

Багато хто з нас живуть від місяця до місяця, з доходом ледь перевищує витрати. В результаті, ми можемо приймати рішення, які задовольняють короткострокові інтереси, але, можливо, ці рішення не задовольняє довгострокових потреб. Ми вибираємо політику страхування автомобіля, який коштує менше, але ми беремо великий ризик, роблячи так. Нижня щомісячна вартість страхового поліса тільки б ідеально, якщо ніколи нічого не відбувається. Але як ми можемо бути впевнені, нічого ніколи не трапиться?

Автомобільних аварій можуть бути дуже дорогими, навіть якщо аварія була не ваша вина. Вкрай важливо, що ви розумієте, ваша страхова і переконайтеся, що ви приймати правильні рішення, що стосуються вашого покриття. Майте на увазі, що ви можете змінити свої варіанти страхування у час. Всі водії повинні вибирати між обмеженою та повної Торт страхові поліси Торт і розуміння різниці між ними не так складно, як здається на перший погляд.

обмеженим цивільним правопорушенням

Хоча і обмежений делікту є більш економічним рішенням для вашого щомісячного бюджету, є певні переваги, які ви не будете мати права на, слід це вибрати. Ви не зможете отримати компенсацію за біль і страждання. Крім того, ви будете нести відповідальність за кишенькові витрати ви понесете, яка може додати до тисячі доларів.

повний делікту

Повний Торт буде дорожче для вас на щомісячній основі, але допоможе вам надзвичайно після автомобільної аварії. Ви і інші драйвери, перераховані на політику будуть покриті. Це покриття дозволить Вам отримати компенсацію за біль і страждання, якщо аварія з вини іншого водія.

Відповідно до Закону Пенсільванії Порівняльний Халатність, навіть якщо ви частково винні, ви можете мати право на відшкодування збитків. Коли обидві сторони є недбалість у деякому роді, одна людина може бути більш винен, ніж інший. Наприклад, якщо один водій був перевищення швидкості і інший водій не мав своєї фари, людина, перевищення швидкості можуть бути визначені як 60% винен. Тому, якщо, що водій має право стягнути $ 10 000, його відновлення зводиться до $ 4000, тому що він несе відповідальність за 60% від нещасного випадку.

Недбалість є найбільш поширеною причиною нещасних випадків. Хтось не звертав уваги і зробив помилку під час руху, що можна було б запобігти. Халатність в результаті травми може бути компенсований навіть тоді, коли інший водій незастрахованих або недостатньо застрахованих.

незастрахованих або недостатньо застрахованих водіїв

Багато людей не можуть дозволити собі страхування автомобіля або не можуть дозволити собі достатньо страхування для покриття аварії. Незастрахованих охоплення автомобіліста дозволить вам бути закриті, коли ви потрапили в аварію з кимось, хто не має страховки, але несе юридичну відповідальність за травми, тим не менш. Цей тип покриття також відноситься до вдарити і втекти ситуаціях. Недострахуватися політики автомобіліста дозволить вам бути закриті, коли ви потрапили в аварію з кимось, хто має страхування відповідальності з лімітами, які нижчі, ніж ваш недострахуватися лімітах автомобіліста. У випадках аварій за участю цих складних видів страхування, то краще мати досвідченого особисту юридичну фірму травми працювати з вами, щоб захистити ваші законні права.

Для того, щоб отримати компенсацію за нещасні випадки з страховки або застраховано недостатньо водіїв, спочатку це має бути визначено, що інша людина був винен, і що ви завдано значної травми в аварії. Ви також повинні знати, як інша людина на вині межі політики порівняти з межами власної політики. Ваша страхова компанія буде мати право на кредит на будь-яку допомогу відновленню вони дають вам.

Страхові поліси можуть бути складним, коли ви потрапили в аварію з кимось, хто страховки або застраховано недостатньо. Страхові поліси може бути складним, коли ви знаходитесь особою, страховки або застраховано недостатньо. Досвідчений юрист може допомогти вам отримати компенсацію, на яку ви маєте право після аварії. Не намагайтеся вирішити ці питання на свій розсуд. Дозволити досвідчений юридичної фірми, щоб допомогти вам благ, від вашої страхової.