Ви занадто туго плюси і мінуси низької страхової вартості автомобіля

Якщо ваша ідея гірки включає русі по лежачих поліцейських на парковці, ви як раз може бути скнарою. У такому випадку, ви могли б прийняти такий же підхід до покупки автомобіля, але є дешеві і є дешево. Не всі політики однакові. Низька вартість страхування автомобіля може заощадити вам гроші авансом і урахуванням вашої ситуації, але залежать від страховика до страховика. Зробіть своє дослідження, зрозуміти відмінності і продумати всі за і проти, перш ніж приймати таке важливе рішення, засноване виключно на ціні. Оскільки вартість страхування зменшується, не дивуйтеся, якщо розмір шрифту на політику слід їх прикладу з деякими провайдерами. Ви хочете, щоб копати, щоб знайти найкращі компанії і досягнення душевного спокою.

При прийнятті вашого рішення, звичайно розглянути ціну, а й враховувати, скільки забезпечується охоплення і умови політики. Будьте впевнені, щоб дослідити, наприклад, якщо автомобіль потребує ремонту чи заміна частини ви отримаєте буде справжнім або виготовлені з перероблених коробки від пластівців.

Автомобілі, які є цінні речі і справжні члени сім’ї ймовірно, не правильний транспортних засобів для покриття з низькою вартістю поліса страхування автомобіля. Одержимий власників, які вважають за краще з’їсти бутерброд з Vegemite відро для сміття, ніж компроміс з їх ремонту автомобілів – і час від дороги – можете заплатити трохи більше за їх політикою або вимагають спеціальних включень. Ці автолюбителям, ймовірно, засновують свої рішення про купівлю за різними критеріями, а також конкурентоспроможні ціни. На думку інших, задоволення обслуговування клієнтів може бути більш важливим фактором, ніж вартість страхового поліса, і вже одне це може слугувати виправданням сплачувати вищі премії на страхування автомобіля.

Звичайно, бувають випадки, коли зрізання кутів заради зрізання кутів доречно, такі, як покупка в супермаркеті бренд сальси для мексиканської тематикою House Party і видаючи її за вашим гостям, як ваше власне творіння. Тим не менш, страхування автомобіля, ймовірно, не в напрямку верхньої частини списків багатьох водіїв для ріжучого кута. Тим не менше, ніхто не любить давати гроші в страхову компанію, і це цілком прийнятно, щоб наполягати на цінності. Переконайтеся, що всі політики – або низької страхової вартості автомобіля або більш високу премію – покриває ваші потреби; розглянути покриття шкоди для інших транспортних засобів, людей або майна. Якщо ви побоюються політики, як видається, забезпечує недостатнє охоплення цих небезпек, а потім зробити бігун і шукати в іншому місці.

Враховуючи всі страхові варіанти знайти правильну політику для вас – що балансова вартість і ризик – може бути правою головного болю. Розгляньте можливість використання розширених критеріїв – таких, як порівняння політики рівного освітлення для вартості та задоволеності клієнтів. На відміну від картопляних чіпсів, хороші речі, не завжди дешево і дешеві речі не завжди добре.

Тим не менш, іноді збирається на дешеві-як-чіпи політика може бути правильним рішенням для вас, але перевірити дрібним шрифтом і піти на компанію, яка пропонує включень який відповідатиме вашим потребам. Менш вимогливих водіїв може просто купити страховку на основі тільки ціна (чорт з дрібним шрифтом, вона буде права!) – Воістину бюджету підхід, який буде мати сенс для деяких водіїв. Затворник науковий співробітник, який не подруга, яка тільки залишає його приміщення, щоб купити більше пробірки і парків у містах, де зіткнення є статистично неможливо від цього виграє тип підходу до покупки страхування автомобіля, наприклад. Для решти з нас, трохи копати докладно буде розумний вибір, і спаси нас більше грошей в довгостроковій перспективі. Низька вартість страхування автомобіля все ще може бути хорошим способом, щоб піти і досвідчені водії з хорошою історією водіння або студенти, які мають тенденцію змішуватися більш Bingle повинні бути в змозі знайти хороше значення політики з трохи домашнього завдання.