Ви задаєте ці питання про страхування життя

Є завжди безліч запитів, що ми хочемо, щоб наші компанії зі страхування життя, щоб відповісти нам, перш ніж ми можемо погодитися укласти договір з ними.

Можливо, ви знайдете те, що ви не знаєте про це важливому цитата, як ви прочитали ці питання та відповіді, як я зібрав і зібрав їх разом.

Що таке цитата страхування життя?

Також називається страхування життя являє собою договір між страховиком і страхувальником або страхувальник, де колишній зобов’язується взяти на себе тягар втрати повинні настанні страхового випадку і пізніше згодні платити розгляду (премії) у відповідь.

Забезпечення термін використовується для позначення тих подій, які ми так упевнені, вони будуть відбуватися, як смерть, у той час як страхування може ставитися до тих, хто не передбачувані.

Чи є різниця між страхувальником та застрахованими?

Відповідь: так. Візьміть мене, наприклад, якщо я вирішу зараз, щоб придбати поліс страхування життя для моїх старіючих батьків, то я стаю страхувальниками та їх застрахована.

Якщо я купив такий же для себе, в даному випадку я як.

Які події описані?

Такі події, як смерть застрахованого або страхувальників покриті, а також могили і терміналу хвороби.

Як страховик визначає ціну обкладинці?

Це, в основному роль актуарія професіонал, який відноситься математики та статистики для обчислення ціни вашого супровідного як зображено таблиць смертності.

Важливо те, що ваш вік, стан здоров’я та гендерної деякі з питань, які можуть вплинути на рішення страховика.

Які різні види страхування життя?

Цитати страхування життя можуть бути віднесені до наступних:

Термін страхування відноситься до політики, який дозріває, коли встановлений термін проходить, а премії виплачуються як це погоджено в договорі лише коли власник помирає протягом цього періоду, а не пізніше.

Всього поліса страхування життя є те, що той, який не залишається активною, поки смерть страхувальника тих пір, поки він або вона не прострочення платежу відповідно до угоди. Після смерті всі допомоги виплачуються бенефіціарів, названого в договорі.

Універсальне страхування життя є кришкою, яка може бути змінена і дозволяє премій, що підлягають виплаті гнучко, але виплачує допомогу у разі, якщо застрахована відходить до дати закінчення терміну дії та їх значення, якщо застрахований ще живий у цей же час.

Мінлива універсальне страхування життя є продуктом оцінюється як цінних паперів, так як страхувальник припускає інвестиційний ризик, пов’язаний з непередбачуваними прибутковість інвестицій схильні до коливань ринку.

Про політику

Якщо ви хочете подати заяву на отримання поліса страхування життя, важливо, що ви звернетеся до агента, щоб допомогти вам купити у держави.

Він або вона буде вміло вивчити Ваші потреби і запропонувати підходяще кількість для задоволення ваших потреб страхування життя.

Якщо ви вирішите, що ви хочете скасувати політику або вона стала надзвичайно важко задовольнити ваші зобов’язання премію, зверніться до сервісної допомогу у вашій страхової компанії.

Покірність вашої політики або зниження премій вартості означає, що є готівка стверджують, що зробити називається викупної вартості, яка є значення віднімається з загальної величини накопичення політики.

ознайомитися з іншою частиною поста за посиланням нижче