Ви завжди повинні подати позов

Якби тільки це було так само легко контролювати життя, як в мильних операх, де, що б не трапилося, головними героями завжди піти неушкодженим. Все ж, коли “речі”, трапляється, звичайні люди, завжди є наслідки. Візьміть одну зі статей в авто страхові поліси – одна печатка у великих говорить: “Якщо ви потрапили в ДТП за участю травм або пошкодження майна, повідомити страхову компанію”. Це супроводжується попередженнями, що відмова передати благу звістку про вашої останньої невдачі дозволять страховику відмовити на честь будь-які претензії, що випливають з нього. Деякі навіть говорять, що вони скасують політики в цілому.

Це зроблено для того, щоб змусити вас боятися, якщо ви схильні не повідомляти аварії. Це як міська легенда. Ви цього водію, який недбало вигини крила старій машині, яку молодий хлопець. Це була не його вина. Він не хоче, щоб про ДТП. Ви готові платити більше $ 100 за ремонт і їхати. Але це був цінний старовинний автомобіль, і це буде коштувати м’яти, щоб відшкодувати збиток ви заподіяли. . . а там тіло в багажник!

Ну поставив міфів в одну сторону і поглянути на факти. Коли ви ведете переговори вашого авто політики, ви приймаєте франшиз. Це “само-страхування”. Ви платите за збитки вам викликати з власної кишені. Припустимо, ваш останній вигин явно незначними і будуть покриті за рахунок франшизи (з найбільшою франшизою, ви можете поховати тіло в багажник і є зміна). Ви можете бути краще платити за ремонт і забувши повідомити про це вашому страховику.

Якщо ви запитаєте страховиків, чому вони хочуть цю інформацію, вони скажуть вам, що це частина їхньої боротьби з шахрайством заходів. Коли деякі люди мають незначні аварії, вони платять за збиток інший автомобіль, але не ремонт своїми. Якщо є другий аварії, всі вони стверджують, що збиток, нанесений їх автомобіль, як один нещасний випадок. Так що це страховики захистити самих себе від нечесності.

Не звертаючи уваги на елемент шахрайства, це стандарт для держави забезпечити, щоб закони створення кримінальних злочинів за те, щоб зупинитися і обміняти деталі з іншого драйвер (и). Кожна людина має право знати, хто приймає участь в дорожньо-транспортній пригоді, так що страхові виплати можуть бути зроблені. Але ніякі закони не вимагають драйверів для повідомлення їх страховим компаніям. Якщо люди вирішують ліквідації наслідків аварії самі, це їх пошуках. Ніякі закони не потрібні для захисту від втрат страховиків. Як тільки ви порушуєте договір, ви не можете вимагати від політики. Чи є проблеми з цим? Ну, деякі травми проявитися лише через.

Що станеться, якщо ви повідомите про кожний нещасний випадок? Ви платите на франшизи і страховик додає деталі (остання) аварії, щоб ваші записи. Але страховики обміну інформацією про їх водіїв. Так що, коли справа доходить до круглого оновлення, ваш поточний страховик може до премії, тому що ви “погана” ризику. Інші компанії дають високі лапки, тому що вони знають про ваше «погані» ДТП. Звичайно, страховики будуть заперечувати будь-який зв’язок між про аварії без претензій і збільшення страхових внесків. Але ви завжди повинні шукати компанії, які дають гарантію у своїй політиці, щоб не збільшувати премію, якщо ви робите звіт.

Нарешті, деякі компанії мають умов дозволяє їм відмовитися від поновлення вашої політики, якщо ви “винні” у двох або більше аварій на рік. Держава страхових відділів та комісари повідомляють про збільшення кількості скарг, що страховики вирішують їх водії “винен” і відмовляючись оновлення. У той час як скарга знаходиться в стадії розслідування, часто трапляється, що ніякий інший страховик не дасть вам кришка.

Це ваше рішення, чи слід розірвати цей термін у вашому договорі страхування. Якщо ви вирішили взяти на себе ризик, завжди отримують всі інші, що беруть участь в аварії підписати відмову, коли вони приймати оплату від вас.