Ви дійсно отримуєте дешеві тарифи страхування автомобіля Каліфорнії

Ваш Каліфорнії автомобіль страхова компанія оснащена продати вам необхідний охоплення необхідно законодавчо диск вашого в Голден Стейт. Каліфорнія є лише однією з багатьох країн, вимагаючи мінімальних сум автострахування Для ліцензування транспортних засобів.

Каліфорнія страхові тарифи, історично, в радикально змінився від однієї компанії до іншої. Ряд компаній видавати поліс на ліцензованих водій за $ 900,00 в рік, в той час як іншим провайдером, може зробити практично ідентичні політики аналогічної кваліфікації водіїв і транспортних засобів майже в три рази більше. Подивіться, що ми маємо на увазі, дивлячись на кращі ціни? Насправді це заплатити, щоб порівняти ціни в магазинах стільки, скільки необхідно, перш ніж відкривати гаманець і підписи на будь-якому контракті.

Ставки страхування автомобіля буде сильно відрізнятися, особливо від штату до штату і навіть від одного страховика до іншого. В даний час Каліфорнія норми страхування автомобілів, як правило, одні з найвищих у США. Однак, ті, премій зменшується періодично і відзначені робити вниз ще далі. Це неодмінно допомогти тим Каліфорнії фірм бути більш конкурентоспроможними з компаніями, які вже зарядки нижчими ставками.

У ряді випадків, однак, деякі компанії Каліфорнії страхування прагнуть збільшити премії, те, що, здається, має мало сенсу з урахуванням недавнього діапазону на Уолл-стріт і фінансові ринки за кордоном.

У червні 2006 року в Каліфорнії страховий комісар, Стів Пойзнер, заявив, що Меркурій Генеральний вже недорогий страховика в Лос-Анджелесі, знизили їх премій майже в три відсотки для всіх його одного з половиною мільйона держателів політики. Комісар також передбачив, що премія буде продовжувати падати через безпечного водіння стандартам обумовлено новими законодавство щодо вживання мобільному телефону під час керування автомобілем. Всі речі вказували на ставки, які цілком могли б продовжувати падати.

В даний час з цінами на бензин паряться на рекордно високому рівні, ваша страхова компанія цілком може бути шукають шляхи, щоб допомогти вам справитися із збільшеним вартість водіння за рахунок зниження премії значно. Деякі провайдери вже слідують цьому прикладу. А ті, хто ні? Вони, швидше за все, побачити велику кількість своїх клієнтів поспішно відступили, як тільки їх контракти закінчуються. Куди вони підуть? Більш ніж імовірно, щоб знайти компанію, з більш низькими ставками, компанії більш охоче працюють з ними. Каліфорнії в даний час розуміючи величезну швидкість зміни багатьма різними страховими компаніями, що робить це, можливо, найкращий час для покупки для автострахування. Чому? Тому що вона стала справжнім ринком покупців.

А що робити тим страховики не бажають знижувати швидкість, а, навпаки, підняти їх? Навіть незважаючи на страховому ринку здоровіше, ніж коли-небудь? Ну, швидше за все, вони знайдуть їх колись лояльних клієнтів перейти до страхової компанії, яка запропонує найкращу можливу угоду.

Зрештою, чи є сенс платити більше, ніж ви повинні на все, в тому числі авто страхування? Звичайно, ні. Знати, що дешеві авто страхування Каліфорнії легко доступні.

Ви просто повинні зробити свою домашню роботу, щоб знайти його.