Ви думаєте, вам не потрібно страхування критичних захворювань

Якщо ви коли-небудь контракт критичного захворювання або стани, таких як рак, інфаркт або інсульт і вижити протягом тридцяти днів і більше, то вам потрібно страхування критичних захворювань. За допомогою всього декількох винятків, все, що потрібно в тому, що ви вижили протягом тридцяти днів після дати діагнозу і неоподатковувану одноразову суму грошей будуть виплачені до вас.

Критична хвороба впливає на багатьох людей у ​​всьому світі. Критичні страхування хвороби відіграє важливу роль в житті людей сьогодні. Звіти показують, що кількість людей, що звертаються за страхування критичних захворювань продовжує збільшуватися, так само як і швидкість критичних захворювань.

Поруч з 1,5 мільйона чоловік у Сполучених Штатах буде стискатися деякі форми раку в цьому році. Один з двох канадців у віці до 65 буде мати серцевий напад. За оцінками, 850 000 чоловік в Сполученому Королівстві буде страждати тією або іншою формою недоумства протягом найближчих двох років.

Плюс в тому, що існують 9800000 залишилися в живих раку в Сполучених Штатах. 95% жертв серцевих нападів вижити першої атаки. Стрімко робляться в дослідженнях хвороби Альцгеймера. Таким чином, вижили протягом тридцяти днів або довше після діагнозу, безумовно, сильна можливість.

Однак, хоча все більше і більше людей доживають критичного захворювання протягом декількох місяців після їх діагнозу, вони не можуть бути в змозі функціонувати на повну потужність для повноти їх виживання. Коштів, що надходять від критичних захворювань страхування допомогло б у часи, коли ви не можете виконувати повсякденні завдання і вимагають відходу від медсестри, або якщо ви не можете повернутися до своєї роботи. Ви можете бути прикутий до інвалідного крісла і вимагають пандусів буде побудований у вашому домі. Можливо, вам доведеться на лікарняному ліжку, кисневих балонів, серцевий монітор або який-небудь інший вид медичного обладнання. Якщо ви зверталися за медичною допомогою, яка вимагає, щоб ви покинули країну, страхування критичних захворювань може допомогти з цим витрати, а також.

Деякі відомі критичні страхових компаній є хвороби Trustmark, Stonebridge і Assurity Життя. Пам’ятайте, що не одна компанія буде кращий вибір для кожної людини. Деякі компанії пропонують покриття для конкретних клієнтів, як діти, підприємств, літніх людей, сім’ї або самозайнятих осіб. Ставки дисконтування можна придбати в більшості компаній для військовослужбовців, кілька страхових полісів або клієнтів з винятковим здоров’ям.

Не робіть помилку, просто збирання першого критичного страхова компанія хвороба, яка приходить разом з темпами, які ви можете собі дозволити. Візьміть додатковий час, щоб ходити по магазинах навколо, вона виявиться коштує ваш час. У адекватного дослідження, щоб на початку, щоб заощадити гроші на довгі роки, а платити за завищеною критичні страховий поліс хвороба.

Критичні страхування хвороби чи не краще в усіх випадках. Кілька людей зробили б краще купити простий поліса страхування життя. Тим не менш, це не має значення, якщо ви шукаєте страхування життя або страхування критичних захворювань, ви ніколи не повинні платити більше, ніж потрібно для покриття ви хочете. Економте гроші, тісно порівняння цитати з декількох різних постачальників страхового покриття.