Ви довіряєте вашої страхової компанії

Хороша цитата страхування ще не всі про вартість. Як правило, страхова цитата буде конкурентоспроможною, якщо ви уважно подивитеся на те, що вам пропонують за те, що ви платите. Тим не менш, низька премія все добре, поки не приходить час для страхової компанії виплатити, і вони знаходять деякі формальності, яка дозволяє їм не платити стільки, скільки вони повинні. Потім у вас буде даремно всі ці роки виплати премій і ви ніколи не побачите переваги.

Ось кілька порад, на забезпечення того, щоб страхування цитати ви отримуєте, є хорошим, і не з мухи-одноденки страхової компанії.
Це гарна ідея, щоб подивитися в інтернеті базу даних скарг, так що ви можете побачити, які скарги компанія отримала.
Звичайний метод знаходження страхової компанії, щоб підписати угоду з, щоб отримати ряд цитат з різних компаній і порівняти їх. Бажано, щоб потім взяти кращі котирування і зробити деякі дослідження на скарги компанія отримала. Люди, які були незадоволені сервіс вони отримали від компанії майже гарантовано висловити свої думки. Є навіть сайти, які призначені для скарги і про компанії. Є також зазвичай та чи інша національна база даних для скарг, особливо в популярній області, як страхування. Ці бази даних дозволить вам порівняти частоту та тип скарги, отриманої кожної компанії.

Важливо пам’ятати, що чим більша компанія, тим більше вірогідність того, щоб отримувати скарги від своїх клієнтів. Це не кількість скарг, що важливо, а відсоток клієнтів, які мають скарг. Велика компанія з мільйонами клієнтів і, можливо, кілька сотень скарг має кращий послужний список, ніж компанії з декількома тисячами клієнтів, але менше скарг. Ви повинні також брати до уваги тип скаргу і прийняти рішення, чи є скарга важливо для вас чи ні.

Прочитайте цитату уважно і прийняти до відома те, що ви насправді покривається за. Деякі компанії роблять їх котирування дуже технічні і здаються, що вони охоплюють безліч областей, коли насправді вони не покривають половину того, що ви хоч вони і зробили. Сумнівною репутацією страхової компанії можуть спробувати і пастки, щоб вони погодилися цитати страхування за допомогою цієї техніки. Можна сховав багато упущень в технічній термінології.

Будь-яка страхова компанія коштує його солі буде мати у своїй зайнятості, консультантів, які можуть пояснити і прояснити будь-які області цитуючи ви не впевнені. Якщо ви виявите, що страхова компанія ви маєте справу з не в змозі допомогти вам у цьому питанні до вашого задоволення, було б краще, щоб застрахувати в іншому місці. Будьте впевнені, що ви на сто відсотків задоволені, що ви точно знаєте, що ви застраховані для.

Підводячи підсумок, авторитетної страхової компанії, одна з яких доцільно прийняти цитата з, будуть мати більш низький відсоток скарг на страхувальника і буде мати кваліфікований персонал обслуговування клієнтів під рукою, щоб переконатися, що ви розумієте умови та умови Вашого політики.