Ви відхилено страхування життя ви все одно можете мати право на покриття

Багато людей знаходяться під враженням, що мають конкретне питання здоров’я позбавляє можливості отримувати хороше покриття по страхуванню життя. Інші думають, що якщо вони будуть затверджені, вони будуть мати високі страхові внески, що зробить його недоступним. Те, що більшість людей не знають, що є нове життя Джерсі страхових компаній, які спеціалізуються на отриманні покриття для тих, хто стикається з проблемами за станом здоров’я недуг. Купівля Доступне страхування життя не повинно бути неприємно! У цій статті я розповім про три основні вибір потрібно зробити до прийняття рішення про страховий поліс від Нового компанія зі страхування життя Джерсі.

Перший вибір ви повинні зробити це тип страхового поліса ви шукаєте. Політику в інтересах справедливого відоме кількість років або той, який буде тривати все життя. Якщо ви шукаєте, щоб придбати страховку тільки на певну кількість років, то ви можете розглянути “Спрощений Випуск Термін страхування” політики. Як правило, цей вид страхування політики є найбільш економічно ефективним, тому що це в змозі дати вам велику суму страхового за мінімальну щомісячну премію. Однак те, що ви повинні пам’ятати, що ваше страхове покриття тільки в силу для цього певний строк. Наприклад, припустимо, що у вас є 20-річний Спрощені політики Випуск термін, після 20 років, що політика повинна бути відновлена ​​(якщо можливо) або нове покриття має бути придбано, в іншому випадку, ви не будете мати ніяких страхового покриття, як тільки ваш термін закінчується . Якщо ви шукаєте по страхуванню життя, яка буде тривати все життя, «Спрощене Випуск все життя» страхового поліса буде найкращий варіант. Іноді така політика називається “Final витрат” політики. Однією з переваг цього типу політики є те, що зазвичай триває все своє життя до тих пір, як ви будете продовжувати платити страхові внески у встановлені терміни. Ще одна перевага для цього типу політики є те, що він накопичується вартість або “інтерес”, що ви могли б зайняти знову, якщо це було абсолютно необхідно. Ці типи політики мають обмежену питання здоров’я і не вимагають медичного огляду. При виборі політики, це завжди краще, щоб зустрітися з кваліфікованими професійними ліцензованими страхування, перш ніж приймати рішення.

Друга річ, яку ви хочете розглянути те, скільки страхування життя вам дійсно потрібно. Ця сума буде варіюватися від домашнього господарства до домашнього господарства. У багатьох випадках, люди недооцінюють кількість страхування, він чи вона може знадобитися. Мало того, що у вас є витрати на похорон, але можуть бути і витрати на медичне обслуговування, а також. Інші можуть мати дружину, чоловіка або дітей, вони повинні враховувати також. У цьому випадку, залишаючи гроші своїй родині дуже важливо. У кожному разі, це ще один крок у процесі прийняття рішень, що ви повинні думати про ретельно. Як я вже говорив, найкраще зустрітися з кваліфікованими професійними ліцензованими страхування, щоб допомогти вам у цьому процесі.

Нарешті, ви повинні бути чіткими і конкретними про всіх недуг ви в даний час з діагнозом. Тому що немає, як правило, не іспит вимоги з спрощений страхових полісів, це дуже важливо, що ви знаєте конкретну інформацію про ваше умови, процедури й року після постановки діагнозу. Це дуже корисно і тільки зробить процес подачі заявки йдуть, що набагато швидше. Коли справа доходить до страхового поліса, ви ніколи не може дати надто багато інформації, але можна з упевненістю дати надто мало.

На закінчення, є деякі випадки, коли деякі люди просто не мають право на страхування. Проте, слід заохочувати, оскільки в більшості випадків є Нове Життя Джерсі Страхові компанії затвердження політики кожен день для тих, хто страждає від багатьох проблеми зі здоров’ям.